ATF Vintage
Base per ATF Vintage, Candis 2,5л
1,320.20 грн. 2,479.40 грн. Select options

Base per ATF Vintage, Candis 2,5л

1,320.20 грн. 2,479.40 грн.

Base per ATF Vintage Candis 2,5л Фінішний шар (колерується Тонерами ATF)

Очистити

Доставка Нова пошта

  • 14 гарантія повернення
  • Замовте товар до 14:30 ми відішлемо в той же день
Гарантована онлайн безпека

Base per ATF Vintage це декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії Antiche Terre Fiorentine італійської компанії Candis, яка є продовженням декоративної фарби з назвою L’ORIGINALE.

Дана декоративна фарба володіє кольоровою гамою в основному їх м’яких пастельних тонів. Така декоративна фарба підійде для інтер’єрів, виконаних в сучасному або витриманому класичному стилі.

Декоративна фарба містить в своєму складі кольорові частинки і поставляється в восьми базових кольорах. У кожній базі також міститься невелика кількість мікропігментів, які надають даній декоративної фарбі м’який шовковистий блиск – ледь вловимий “ефект перлів”.

Декоративна фарба Vintage відрізняється своєю простотою нанесення, а також дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації.

Покриття ATF Vintage на водній основі, без запаху, легко миється, не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.

Підготовка стін для фарбування
Для нанесення ATF Vintage стіни повинні бути ідеально рівними, так як фарба не приховує дефекти стін. Стіни повинні бути сухими, штукатурка не повинна обсипатися. При підготовці поверхні (стін) для нанесення ATF неприпустимо використання фінішних шпаклювальних матеріалів на олійно-клейової основі, алебастр, інших матеріалів, які перешкоджають всмоктуванню ATF.

Нанесення
В якості підкладки під покриття ATF Vintage використовується грунтовка Fondo Iridescente Асті-Фон-ірідій, в яку додають один з 48 барвників Toner ATF або один з восьми представлених в каталозі тонерів Асті-Тонер (в кількості 1/2 або 1 склянки, в залежності від інтенсивності обраного кольору). Підкладка наноситься в два шари, причому вона розбавляється водою на 25-30% для першого шару і на 20-25% для другого шару. Час висихання першого шару до нанесення другого залежить від вологості повітря і в середньому становить 3-5 годин.

Покриття ATF Vintage поставляється у вигляді пастоподібної маси з кольоровими частинками наступних кольорів:

Vaniglia (Ваніль),
Corallo (Корал),
Ambra (Бурштин),
Brezza (Бриз),
Rose (Роза),
Laguna (Лагуна),
Pergamena (Пергамент),
Bosco (Ліс).
Для додання декоративній фарбі ATF Vintage бажаних відтінків (блакитного, сірого, зеленого, жовтого або рожевого) в неї можна додати один з п’яти представлених в каталозі тонерів Асті-Тонер (в кількості 1/2 склянки) і ретельно перемішати. Не розмішуйте ATF Vintage механічними міксерами щоб уникнути розбиття кольорових частинок, що знаходяться в базі.

Затонована фарба ATF Vintage наноситься на підготовлену поверхню за допомогою спеціальної кисті короткими штрихами (хрест-навхрест). Одноразово рекомендується наносити 1-2 м2.

Через 7 хвилин після нанесення, коли білі частинки ще злегка вологі, а основний колір (фон) висох, їх акуратно розтягують спеціальним шпателем.

Нанесення, догляд, зберігання: Мінімальна температура нанесення і зберігання: від + 5°С до + 35°С. Догляд за декоративною фарбою ATF VINTAGE проводиться за допомогою вологої губки.

Комплект для покриття 20 кв.м:

Асті-Фон-іридій (підкладка) 2,5 л
ATF Vintage (фарба) 2,5
Асті-Тонер (колорант для підкладки) 0,25 л
Асті-Тонер (колорант для фарби) 0,25 л.
Витрата: 1 літр на 7-9 м² при нанесенні в 1 шар

Додаткова інформація

Вага Невідомо
Об'єм

1,25л., 2,50л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.