Base per ATF Vintage, Candis 2,5л

Base per ATF Vintage Candis 2,5л Фінішний шар (колерується Тонерами ATF)

Очистити

Опис

Base per ATF Vintage це декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії Antiche Terre Fiorentine італійської компанії Candis, яка є продовженням декоративної фарби з назвою L’ORIGINALE.

Дана декоративна фарба володіє кольоровою гамою в основному їх м’яких пастельних тонів. Така декоративна фарба підійде для інтер’єрів, виконаних в сучасному або витриманому класичному стилі.

Декоративна фарба містить в своєму складі кольорові частинки і поставляється в восьми базових кольорах. У кожній базі також міститься невелика кількість мікропігментів, які надають даній декоративної фарбі м’який шовковистий блиск – ледь вловимий “ефект перлів”.

Декоративна фарба Vintage відрізняється своєю простотою нанесення, а також дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації.

Покриття ATF Vintage на водній основі, без запаху, легко миється, не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.

Підготовка стін для фарбування
Для нанесення ATF Vintage стіни повинні бути ідеально рівними, так як фарба не приховує дефекти стін. Стіни повинні бути сухими, штукатурка не повинна обсипатися. При підготовці поверхні (стін) для нанесення ATF неприпустимо використання фінішних шпаклювальних матеріалів на олійно-клейової основі, алебастр, інших матеріалів, які перешкоджають всмоктуванню ATF.

Нанесення
В якості підкладки під покриття ATF Vintage використовується грунтовка Fondo Iridescente Асті-Фон-ірідій, в яку додають один з 48 барвників Toner ATF або один з восьми представлених в каталозі тонерів Асті-Тонер (в кількості 1/2 або 1 склянки, в залежності від інтенсивності обраного кольору). Підкладка наноситься в два шари, причому вона розбавляється водою на 25-30% для першого шару і на 20-25% для другого шару. Час висихання першого шару до нанесення другого залежить від вологості повітря і в середньому становить 3-5 годин.

Покриття ATF Vintage поставляється у вигляді пастоподібної маси з кольоровими частинками наступних кольорів:

Vaniglia (Ваніль),
Corallo (Корал),
Ambra (Бурштин),
Brezza (Бриз),
Rose (Роза),
Laguna (Лагуна),
Pergamena (Пергамент),
Bosco (Ліс).
Для додання декоративній фарбі ATF Vintage бажаних відтінків (блакитного, сірого, зеленого, жовтого або рожевого) в неї можна додати один з п’яти представлених в каталозі тонерів Асті-Тонер (в кількості 1/2 склянки) і ретельно перемішати. Не розмішуйте ATF Vintage механічними міксерами щоб уникнути розбиття кольорових частинок, що знаходяться в базі.

Затонована фарба ATF Vintage наноситься на підготовлену поверхню за допомогою спеціальної кисті короткими штрихами (хрест-навхрест). Одноразово рекомендується наносити 1-2 м2.

Через 7 хвилин після нанесення, коли білі частинки ще злегка вологі, а основний колір (фон) висох, їх акуратно розтягують спеціальним шпателем.

Нанесення, догляд, зберігання: Мінімальна температура нанесення і зберігання: від + 5°С до + 35°С. Догляд за декоративною фарбою ATF VINTAGE проводиться за допомогою вологої губки.

Комплект для покриття 20 кв.м:

Асті-Фон-іридій (підкладка) 2,5 л
ATF Vintage (фарба) 2,5
Асті-Тонер (колорант для підкладки) 0,25 л
Асті-Тонер (колорант для фарби) 0,25 л.
Витрата: 1 літр на 7-9 м² при нанесенні в 1 шар

Додаткова інформація

Вага Невідомо
Об'єм

1,25л., 2,50л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Base per ATF Vintage, Candis 2,5л”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor