Colorante Adamantia (іскристий перламутр) Candis 0,25л

Colorante ADAMANTIA (іскристий перламутр) Адамантії запропонований Candis, щоб запропонувати всім користувачам декоративні можливості з особливими світловими ефектами та блиском, створені завдяки інноваційному тонеру Adamantia.

Опис

Colorante ADAMANTIA (іскристий перламутр) Адамантії запропонований Candis, декоративні можливості з особливими світловими ефектами та блиском, створені завдяки інноваційному тонеру Adamantia.

Аданерція Тонер випускається в рідкому вигляді, щоб полегшити його включення до обраних декоративних виробів.

Після додавання та відповідного ручного чи механічного змішування додані та нанесені декоративні вироби підкреслять, коли висохнуть на стіні, сильні відбиття та приємні світлі плями. Насправді падіння світла “осяять” Адаманцію, створюючи ефект блиску та руху на декорованій стіні.

Каталог у версії Адаманція пропонується з 1 тонером Адаманція в поєднанні з 2,5 л. Нейтральна база Hoblio Matt.

Тонер Адаманція демонструє повну сумісність як з кольоровими тонерами, так і з декоративними виробами Candis (не підходить тільки для Gli Stucchi Fiorentini та Marmorino Fiorentino). Тому те, що представлено в каталозі, не є вичерпним для декоративних можливостей товару.

Бажано додавати тонер Адаманція в обраний декоративно виріб тільки і виключно при використанні оздоблення стін.

Тому також не рекомендується тривалий час зберігати декоративні вироби, додані разом з тонером, оскільки тонер Адамантія, декоративний виріб або обидва можуть погіршуватися, роблячи його непридатним для використання.

Додаткова інформація

Об'єм

0,25л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Colorante Adamantia (іскристий перламутр) Candis 0,25л”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor