CORROSIA Stannum (олово) — мультикомпоненте покриття

CORROSIA Stannum — мультикомпоненте покриття для внутрішніх робіт дає можливість створювати ефект в залежності від вибраної бази. Stannum (олово)

Очистити

Опис

CORROSIA Stannum — мультикомпоненте покриття для внутрішніх робіт дає можливість створювати ефект в залежності від вибраної бази. Stannum (олово)
Декоративне покриття CORROSIA припаде до душі любителям індустріального стилю і лофт-інтер’єрів. Це інноваційне мультикомпонентне покриття для внутрішніх робіт створює ефект натуральної іржі або мідної патини, в залежності від обраної бази. Залізні або мідні частки, що містяться у складі покриття, в комбінації зі спеціальним активатором дозволяють регулювати швидкість і інтенсивність реакції окислення металу. В асортимент лінійки CORROSIA входять бази RUST і PATINA, що випускаються у вигляді сухої суміші, а також CORROSIA ACTIVATOR.
Особливості:
Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою мильною губкою
Має бархатисту поверхню, приємну на дотик
Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
Має високу міцність

Додаткова інформація

Фасовка

0,4 кг., 1 кг.

Виробник

ТМ «ЭльфDecor»

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “CORROSIA Stannum (олово) — мультикомпоненте покриття”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor