Віск DECOR WAX

Віск DECOR WAX – декоративне покриття, застосування декоративна штукатурка. DECOR WAX виробництва ТМ Ельф Decor – спеціальний віск для обробки декоративних покриттів всередині приміщень. Являє собою суміш спеціального синтетичного воску в керамзитовий з додаванням допоміжних облагороджувальних субстанцій.
✔️Замовити майстра, подивитись на взірці та придбати матеріал можна у Салон декору “VisArtDecor” за адресою: вул. Ребета,8а м.Івано-Франківськ

Очистити

Опис

Віск DECOR WAX – декоративне покриття, застосування декоративна штукатурка. Перед нанесенням віск ретельно перемішати, додаючи обраний барвник до отримання бажаного відтінку.

Пензлем або валиком нанести віск на базовий шар, потім малярської рукавичкою або губкою розтерти його до отримання бажаного ефекту. Для підкреслення фактури рекомендується обробити поверхню пластиковим шпателем.

Характерістірка:

Клас: воскові емульсії

Структура: гладка

Ступінь блиску: напівматовий

Пігмент: відсутній

Питома вага: 3,0 кг / л

Час висихання: 4-6 години, повна стабілізація через 24 дня.

Рекомендована робоча tº: не нижче 10ºС.

Час роботи: 20-30 хв.

Розведення: водою до 30%

Витрати: 8-10 м² / л

Упаковка: 3 л

Зберігання: У щільно закритій тарі при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С.

Термін зберігання: 12 місяців від дати виготовлення.

Додаткова інформація

Об'єм

10л., 1л., 3л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Віск DECOR WAX”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor