Декоративна штукатурка – сучасна мода для стін (13фото)

stone-wall-texture

Декоративна штукатурка – як мода для стін (13 фото)

Багато хто сприймає Декоративну штукатурку, як банальну необхідність. Але сьогодні, крім стандартних гіпсових сумішей, на прилавках можна знайти десятки видів декоративної штукатурки, за допомогою якої дизайнери створюють справжні шедеври.

Декоративна штукатурка здатна кардинально змінити на краще житло. Більш того, її можна комбінувати з іншими типами облицювання, розфарбовувати в різні кольори, застосовувати будь-які структури.

Хочемо розповісти про неї в даній статті, так як цей матеріал широко застосовується в сучасному оформленні.

Чому оздоблення стін декоративною штукатуркою так актуальне на сьогоднішній день

Звичайна штукатурка потрібна для вирівнювання стін , а також для підвищення їх експлуатаційних показників (теплозбереження, звукоізоляція, вологоізоляція). Майже будь-яка стіна не обходиться без цього матеріалу.

Декоративна штукатурка в свою чергу використовується при фінішній обробці для додання стінам візуальної привабливості. Наноситься вона зазвичай на добре підготовлену грунтовану поверхню.

За допомогою різноманітних доступних сумішей можна створити в приміщенні особливу атмосферу. Наприклад, декоративна венеціанська штукатурка майже не відрізняється від мармуру, що доречно для класичного стилю в інтер’єрі. А декоративна штукатурка типу кракелюр (тобто з тріщинами) підкреслить історичне оформлення, наприклад дизайн в античному стилі .

Крім дизайнерських хитрощів, декоративна штукатурка для стін буває потрібна ще і з чисто практичних міркувань. На фактурній стіні фасаду будинку набагато менш помітні забруднення, а невеликі відколи взагалі майже неможливо вловити.

Зберегти стіни в житловому приміщенні допомагає декоративна штукатурка Травертин, Гротто (складається з маленьких камінчиків) а для більш вибагливих декоративна штукатурка Art Stone яка вдало імітує камін, і не дарма до її складу входить мармур натуральний. З власного досвіду можемо сказати: ці популярні декоративні штукатурки прикрасили не одне приміщення – ці декоративні штукатурки з рококами будуть виглядають немов новенькі.

В останні роки з’явилося чимало нових видів декоративної штукатурки, приклади Ви маєте змогу побачити в нашому салоні магазині VisArtDecor з виставковим залом декоративних штукатурок за адресою Івано-Франківськ, вулиця Ребета, 8а та на нашому сайті онлайн тут же можна дізнатись більш детальні характеритики тієї чи ншої декоративної штукатурки. Обробка стін декоративною штукатуркою викликає великий інтерес до такої обробки стін, адже це довговічно, красиво і цілком доступно.

Види декоративної штукатурки

Говорити про види декоративної штукатурки можна довго, настільки широкий спектр даного оздоблювального матеріалу. Але зручніше виділити кілька великих груп, об’єднаних загальним складом і візуальними особливостями.

Чи не будь-яка штукатурка підійде для будь-якої поверхні, тому підбирати її потрібно ретельно, а перед походом в магазин варто розібратися хоча б з найпростішої класифікації.

Фактурна декоративная штукатурка

Із самої назви зрозуміло, що ця група декоративних штукатурок застосовується для створення якоїсь фактури. З її допомогою стін надають рельєфності, об’ємності. Це може бути імітація природних матеріалів (пісковика, бамбука) або навіть художня імпровізація (іноді виліплюють барельєфи або видряпують малюнок по сирому шару). Все це можливо за рахунок високої пластичності маси.

Фактурка декоративна штукатурка

Зразки на водній основі нетоксичні і підходять для внутрішньої обробки, тому фактурну штукатурку в інтер’єрі можна зустріти досить-таки часто. Зазвичай в будівельних магазинах продають вже готову масу, яку потрібно просто нанести на стіну. До речі, поверхня прийнятна найрізноманітніша: бетон, цегла, дерево.

Працювати з цією штукатуркою досить просто, можна навіть спробувати зробити ремонт своїми руками. Найбільш елементарний варіант – суміші, які при висиханні самі стають фактурними, нерівними. Прикладом служить декоративна штукатурка кракелюр, яка в міру висихання тріскається.

Фактурка декоративна штукатурка

Якщо є фантазія і бажання поекспериментувати, створити дійсно неповторний дизайн в своєму будинку, то вибирайте однорідні пластичні штукатурки, які можна оформити за своїм бажанням. Спочатку такі суміші наносять на стіну досить товстим шаром (3-5 мм) і, не чекаючи висихання, надають їм якусь особливу форму.

Фактурка декоративна штукатурка

Як інструмент може виступати як спеціальний шпатель для декоративних робіт, так і підручні матеріали. Цікавий результат виходить при використанні губки, кисті з твердим ворсом, тканини. Можна навіть отримати відбиток листя, гілочок, лап улюбленого домашньої тварини – в загальному, можливості майже безмежні.

Готові маси, які зустрічаються в продажу, практично всі білого кольору. Отримати бажаний відтінок можна при додаванні в них відтінку. Стандартних відтінків існує безліч, а змішування дає взагалі будь-який колір. Також можливе фарбування фактурної штукатурки після застигання фарбою на органічних розчинниках або на водній основі.

Структурна декоративна штукатурка

Іноді виділяють окремо структурну декоративну штукатурку, яка також створює на стіні характерний малюнок текстури. Особливість цього підвиду полягає в складі, в який входять маленькі тверді мінеральні вкраплення. Через них маса набуває неоднорідність і при накладенні на поверхню в ній утворюються пори і нерівності.

Малюнок цілком залежить від форми і величини вкраплень. Чим вони більші, тим грубіше вийде кінцевий результат. Ми б рекомендували з обережністю застосовували таку обробку усередині житлових приміщень, так як виглядає вона не дуже елегантно, зате для фасадів будинків вона відмінно підходить.

Найпоширенішою і популярною в цій категорії є декоративна штукатурка травертин. Стіна, оброблена з її допомогою, нагадує камінь. Якщо для неї вибрати натуральні відтінки кольору камня, то вона відмінно впишеться навіть в інтер’єр в стилі еко.

Travertino

Декоративна венеціанська штукатурка

Однією з улюблених і елітних сміливо можна назвати декоративну венеціанську штукатурку. Причому вартість її така в основному не через вартість матеріалів, а через оплату роботи майстра.

Венеціанська штукатурка

Венеціанську штукатурку явно не зможе накласти новачок в будівельній справі. А для навчання потрібно хоч якесь художнє бачення. Суть цієї обробки полягає в неоднотонності, в плавності переходів від одного відтінку до іншого. Причому все це створюється вручну. Кажуть, що правильно зроблена «венеціанка» ніби світиться зсередини.

Після висихання венеціанську декоративну штукатурку натирають бджолиним воском. Від цього вона набуває особливого блиску, стає схожою на мармур. Таке оформлення, як на наш погляд, відмінно виглядає на стелі, якщо його доповнити ще ліпниною

Якщо вибрати подібну обробку, то доведеться весь інтер’єр робити дорогим. Вона погано вписується в маленьку кімнату. Щоб побачити всю красу венеціанської штукатурки, потрібно виділити для неї просторий зал.

Важливо! Головною особливістю венеціанської штукатурки є її склад. Вона складається з відходів, що залишилися після обробки мармуру , або таких мінералів, як граніт, кварц, малахіт і інші. Як правило, це частинки різних розмірів, але чим вони менші, тим більш гладкою вийде площину.

Імітація бетону

Штукатурка під бетон може не мати вираженої рельєфності, але і гладкою її теж не назвеш – «бетонна» поверхню швидше шорстка, з включеннями піску і дрібних камінців.

Імітація бетону

Фактурні різновидності

Будь-який вид декоративної штукатурки може використовуватися в створенні гладкої поверхні або виступати матеріалом для творчості. З них робляться рельєфні композиції, візерунки, від простих до найскладніших, включаючи панно для декорацій.

Колір як стиль

Акцентування – найвідоміший і самий важливий дизайнерський прийом, який завжди грає безпрограшно. Особливо тоді, коли стоїть завдання не тільки освіжити приміщення, але і зробити його стильним, модним, привнести нотку вишуканості та багатства. Вибір колірної гами тут стоїть на другому плані, після вибору матеріалу. Колір – це настрій, емоції та враження, які людина отримує від ремонту.

Вибір кольору впливає на настрій, емоції та враження

Він повинен гармоніювати зі стилем, не дратувати, не втомлювати. Принциповий вибір палітри кольорів ґрунтується на чотирьох групах:

  • Свіжі – Дарують прозорість, чистоту натхненність.
  • Теплі – Заспокоюють близьких, а приміщенню додають затишку, налаштовують на відпочинок.
  • Насичені – Мають високий відсоток фарбувальних речовин.
  • Спокійні. М’яка колірна гамма, найчастіше з відтінками сірого. Таке рішення несе в будинок рівновагу і світ.
Гармонія кольору в інтер’єрі

Особливості проведення робіт

Отже,

  • Перед тим як наносити декоративну штукатурку, потрібно ретельно підготувати поверхню. Для гладких і тонких покриттів на кшталт «венеціанки» поверхня повинна бути доведена до ідеально рівного і гладкого стану, а для шорстких, структурних і рельєфних – до задовільного. Майте на увазі, що стіна повинна бути без будь-яких цвяхів і сіток під обробкою, інакше штукатурка з часом «витягне» іржу від металу на поверхню. Стіна повинна бути сухою, рівною і чистою.
  • Після повного висихання шпаклівки, потрібно нанести акрилову ґрунтовку, яка володіє протівоплесневимі властивостями, покращує адгезію та теплоізоляційні параметри;
  • Відразу після висихання грунтовки можна приступати до коліровки, приготування і нанесення штукатурної суміші. Нанесену декоративну штукатурку не фарбуєте – колір, що підходить під дизайн кухні, вибирають відразу і додають відповідний пігмент в розчин при замішуванні.
  • Щоб додати покриттю необхідний рельєф, можна скористатися шпателем з нержавіючої сталі, валиком, кельмою, губкою або навіть руками. Роботи повинен проводити одна людина, щоб витримати однорідність фактури по всій стіні. Перед нанесенням складу на стіну, потрібно гарненько потренуватися – відпрацювати рух і порядок дій.
  • Коли нанесення штукатурки буде завершено, поверхню слід покрити спеціальним лаком, формуючи додатковий захисний шар.

Related Post

дизайн інтерєру івано франківськ

Дизайн інтер’єру Івано-ФранківськДизайн інтер’єру Івано-Франківськ

Індивідуальність в дизайні інтер’єру за Вашими правилами! Розкішний будинок або квартира залишатимуться незмінним предметом гордості господарів! Дана можливість досягається за допомогою суворого стилю, гармонійного поєднання декоративних елементів, креативних рішень дизайнерів

цегляна стіна своїми руками

Цегляна стіна в інтер’єріЦегляна стіна в інтер’єрі

Цегляна стіна з декоративної штукатурки своїми руками Цегла завжди була і залишається витребуваним матеріалом в нашій країні. Використовується вона не тільки для будівництва зовнішніх стін. Сучасні дизайнери часто застосовують її

Що таке венеціанська штукатурка?Що таке венеціанська штукатурка?

Декоративна штукатурка з цим словом нерідко в людей асоціюється Венеціанська штукатурка, хоча декоративних штукатурок є безліч. Але в багатьох людей знайомство з Декоративною штукатуркою розпочалось саме з Венеціанської штукатурки.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor