Декоративна штукатурка Persiya Pearl

Persiya Pearl — Декоративне покриття для внутрішніх інтер’єрів. Поєднання дрібних частинок мармуру і перламутрової бази створює надзвичайно святковий, благородний вид. Перламутрова база.
Декоративна штукатурка Persiya Pearl створює ефект пухнастої фактури з кварцовими перламутровими частинками. За допомогою цього декоративного покриття можна створити безліч різноманітних фактур для інтер’єрів різних стилів. У складі матеріалу містяться дрібні частинки мармуру, які разом з перламутровою базою створюють на поверхні надзвичайно красивий, парадний вигляд.

Очистити

Опис

Persiya Pearl — Декоративне покриття для внутрішніх інтер’єрів. Поєднання дрібних частинок мармуру і перламутрової бази створює надзвичайно святковий, благородний вид. Перламутрова база.
Декоративна штукатурка Persiya Pearl створює ефект пухнастої фактури з кварцовими перламутровими частинками. За допомогою цього декоративного покриття можна створити безліч різноманітних фактур для інтер’єрів різних стилів. У складі матеріалу містяться дрібні частинки мармуру, які разом з перламутровою базою створюють на поверхні надзвичайно красивий, парадний вигляд.

Особливості:

· витримує очищення миючими засобами

· володіє високою міцністю

· змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору

· в залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки.

Технічні характеристики:

Застосування: внутрішні інтер’єри

Склад: перламутрові пігменти, мінеральні наповнювачі, синтетичні сополімери

Розчинник: вода

Питома вага: 1,3 кг/л при t = 200 С

Розведення: водою до 10%

Фасовка: 1 кг, 5 кг

Зберігання: min 1 рік при t від 50 С до 300 С

Витрата:

Базове покриття Persia — 4-6 м2/кг (в залежності від обраної технології нанесення)

Технологія нанесення:

Перед початком робіт розмішати матеріал обраної бази. Допускається при необхідності додавати до 10% води. Існує кілька видів нанесення цього матеріалу:

Техніка №1: На підготовлену поверхню нанести грунт Д-19 (ТМ «Ельф Декор») або заколеровану в необхідний колір акрилову фарбу. Колерованный в певний колір матеріал Persia добре розмішати і з допомогою нержавіючої малки або шпателя нанести шар матеріалу на величину зерна. Через 10-15 хв металевий малкою або шпателем пригладити поверхню в різних напрямках, створюючи при цьому оригінальні візерунки.

Техніка №2: На підготовлену поверхню нанести грунт Д-19 (ТМ «Ельф Декор») або заколеровану в необхідний колір акрилову фарбу. За допомогою нержавіючого шпателя нанести перший шар матеріалу на величину зерна. Після повного висихання пензлем або махловицей наторцевать поверхню матеріалом Persia. При необхідності база Persia колерується універсальними барвниками. Через 10-15 хв нержавіючої малкою провести згладжування матеріалу в різних напрямках, створюючи оригінальні візерунки.

Техніка №3: На підготовлену поверхню нанести грунт Д-19 (ТМ «Ельф Декор») або заколеровану в необхідний колір акрилову фарбу. Вибравши базу Persia, нанести її плоскою широкої пензлем, рівномірно розподіляючи по всій поверхні. Для зручності нанесення допускається додавання 10% води. Через 10 хв чистою сухою кистю створити необхідний малюнок, групуючи крупинки.

Техніка №4: На підготовлену поверхню нанести грунт Д-19 (ТМ «Ельф Декор») або заколеровану в необхідний колір акрилову фарбу. Після повного висихання можна проводити нанесення матеріалу в 2 шари аерографом або компресором. Перший шар наноситься вертикальними рухами. Після повного висихання (4-6 год) наноситься 2-й шар в горизонтальному напрямку.

Додаткова інформація

Фасовка

1 кг., 5 кг.

Виробник

ТМ «ЭльфDecor»

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Декоративна штукатурка Persiya Pearl”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor