Shopping Cart

3D Desing

Візуальний дизайн
інтер'єрів

Ми проектуємо 3D дизайн інтер’єрів,  як комерційного так і не комерційного призначення. Ще до початку ремонтно оздоблювальних робіт Ви будете мати змогу побачити, як в майбутньому виглядатиме Ваш  інтер’єр.  

Після затвердження Вами проекту наша команда буде готова реалізувати проект.

interior
Design

Практично кожна людина, яка придбала нове житло або бажає зробити капітальний ремонт у вже наявному, замислюється, як створити оригінальний і красивий дизайн приміщення. Щоб проектування інтер’єру було виконано на належному рівні, необхідно довірити виконання робіт кваліфікованим дизайнерам. Навіть при наявності деякого досвіду в даній сфері варто порадитися з професіоналами.  Щоб не витрачати багато сил і часу на пошук дизайнера, що спеціалізується на проектуванні інтер’єру, вам варто скористатися послугами фахівців нашої компанії. 

Лояльна політика ціноутворення – не єдине наше гідність.
Ми забезпечуємо клієнтам такі переваги, як:
• проектування дизайну приміщень «під ключ»;
• виїзд майстрів в будь-який населений пункт України;
• гарантовану якість виконаних робіт;
• можливість надання кваліфікованої консультації від наших фахівців.
Бажаєте замовити якісний і оригінальний проект інтер’єру житла? Вам варто скористатися послугами наших дизайнерів.

Що ми робимо

Офіс

Магазини

Апартаменти

Готелі

Креатив

Ресторани

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor