Дизайн інтер’єру Івано-Франківськ

дизайн інтерєру івано франківськ

Індивідуальність в дизайні інтер’єру за Вашими правилами!

Розкішний будинок або квартира залишатимуться незмінним предметом гордості господарів! Дана можливість досягається за допомогою суворого стилю, гармонійного поєднання декоративних елементів, креативних рішень дизайнерів і неперевершеного комфорту.

Хочете щоб картинки з найкрасивіших глянцевих журналів з прекрасними інтер’єрами стали реальністю? Саме наші фахівці допоможуть втілити мрію в реальність!

Створення індивідуального дизайну в інтер’єрі

Нашими дизайнерами Вам буде представлено можливість поділитися власними ідеями та отримати масу нового у відповідь. Вам буде розказано про останні тенденції дизайну інтер’єру. Ви дізнаєтеся дивовижні факти, познайомитеся з галереєю готових робіт і отримаєте докладні відповіді на свої питання. Навіть якщо ви не маєте уявлення про те, яким би ви хотіли бачити власну оселю, Ви зможете вибрати остаточний варіант!

Наші дизайнери дозволять Вам оцінити різні варіанти інтер’єру, що виконується на замовлення. Вам обов’язково буде допомагати персональний дизайнер. Ви познайомитеся з різними напрямками і стилями. Саме тому ви легко підберете фахівця, який відповідає вашим вимогам. Нам важливо, щоб Ви як клієнт, залишилися задоволені. Тому наша робота буде продовжуватися до досягнення ідеального результату. Повідомляйте нам про те, чого б вам хотілося.

Якщо Вам хочеться пройтися по квартирі, поки не почалися ремонтні роботи, дизайнером буде створена дуже реалістична 3D-модель вашого інтер’єру, що дозволяє отримати точне уявлення про майбутнє житло. Оцінюйте або змінюйте пропоновані нами варіанти, і не забувайте про зворотний зв’язок. А ми будемо поруч і будемо підказувати і направляти виконання робіт в потрібному напрямку!

Звертаючись до нас, Ви отримуєте особистого менеджера, з яким робота буде злагодженою, спілкування – приємним, а якість послуг на висоті! Після того, як дизайн-проект вашого інтер’єру буде повністю створений, ми з точністю розрахуємо всі витрати. Вам не доведеться витрачати свої кошти даремно!

Основним критерієм якісного ремонту є дизайн інтер’єру в формі дизайн-проекту. Довіряючи реалізацію даного завдання нам, Ви можете бути в повній впевненості у виконанні робіт фахівцями високої кваліфікації, і в тому, що терміни будуть чітко дотримуватися.

Чому «VisArtDecor» – найкраще рішення для дизайну інтер’єру

Розробка ідеального дизайну квартири включає в себе не просто план робіт з оздоблення. У міру розробки професіоналами будуть враховані побажання господарів будинку або квартири і особливості житла. Наші спеціалісти втілять дизайн інтер’єру в реальність. Наші майстри з багаторічним досвідом здійснять професійно ремонт квартири і головне в короткі терміни.

Приклади робіт дизайну інтер’єру

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Related Post

З Днем Конституції України!З Днем Конституції України!

День Конституції України!!! День Конституції України це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Конституція України є основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor