+38 (099) 730 95 88   вул.Ребета,8а м.Івано-Франківськ
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Поділитися на twitter

Індивідуальність в дизайні інтер’єру за Вашими правилами!

Розкішний будинок або квартира залишатимуться незмінним предметом гордості господарів! Дана можливість досягається за допомогою суворого стилю, гармонійного поєднання декоративних елементів, креативних рішень дизайнерів і неперевершеного комфорту.

Хочете щоб картинки з найкрасивіших глянцевих журналів з прекрасними інтер’єрами стали реальністю? Саме наші фахівці допоможуть втілити мрію в реальність!

Створення індивідуального дизайну в інтер’єрі

Нашими дизайнерами Вам буде представлено можливість поділитися власними ідеями та отримати масу нового у відповідь. Вам буде розказано про останні тенденції дизайну інтер’єру. Ви дізнаєтеся дивовижні факти, познайомитеся з галереєю готових робіт і отримаєте докладні відповіді на свої питання. Навіть якщо ви не маєте уявлення про те, яким би ви хотіли бачити власну оселю, Ви зможете вибрати остаточний варіант!

Наші дизайнери дозволять Вам оцінити різні варіанти інтер’єру, що виконується на замовлення. Вам обов’язково буде допомагати персональний дизайнер. Ви познайомитеся з різними напрямками і стилями. Саме тому ви легко підберете фахівця, який відповідає вашим вимогам. Нам важливо, щоб Ви як клієнт, залишилися задоволені. Тому наша робота буде продовжуватися до досягнення ідеального результату. Повідомляйте нам про те, чого б вам хотілося.

Якщо Вам хочеться пройтися по квартирі, поки не почалися ремонтні роботи, дизайнером буде створена дуже реалістична 3D-модель вашого інтер’єру, що дозволяє отримати точне уявлення про майбутнє житло. Оцінюйте або змінюйте пропоновані нами варіанти, і не забувайте про зворотний зв’язок. А ми будемо поруч і будемо підказувати і направляти виконання робіт в потрібному напрямку!

Звертаючись до нас, Ви отримуєте особистого менеджера, з яким робота буде злагодженою, спілкування – приємним, а якість послуг на висоті! Після того, як дизайн-проект вашого інтер’єру буде повністю створений, ми з точністю розрахуємо всі витрати. Вам не доведеться витрачати свої кошти даремно!

Основним критерієм якісного ремонту є дизайн інтер’єру в формі дизайн-проекту. Довіряючи реалізацію даного завдання нам, Ви можете бути в повній впевненості у виконанні робіт фахівцями високої кваліфікації, і в тому, що терміни будуть чітко дотримуватися.

Чому «VisArtDecor» – найкраще рішення для дизайну інтер’єру

Розробка ідеального дизайну квартири включає в себе не просто план робіт з оздоблення. У міру розробки професіоналами будуть враховані побажання господарів будинку або квартири і особливості житла. Наші спеціалісти втілять дизайн інтер’єру в реальність. Наші майстри з багаторічним досвідом здійснять професійно ремонт квартири і головне в короткі терміни.

Приклади робіт дизайну інтер’єру

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Відгуків поки немає. Напишіть свої враження у Формі нижче. Будь першим, хто напише їх.