Illusion Fantasy

Декоративне покриття ILLUSION Fantasy   являє собою гладке декоративне покриття з іскристо-перламутровим відливом і частинками золотистих і сріблястих гранул. Оригінальність і неповторність цього матеріалу полягає в тому, що фактура поверхні візуально змінюється в залежності від напрямку світла.

від 180.00 ₴ (UAH)

Поділитися на facebook
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Галерея

ILLUSION Fantasy  декоративне покриття відрізняється від аналогічних матеріалів підвищеною міцністю. Випускається в базах SILVER, GOLD і ALLUMINIUM. База ALLUMINIUM відрізняється посиленим металізованим переливом і кольором. Також є в базі WHITE GOLD під замовлення. ILLUSION Fantasy-випускається в шести базах RED, GREEN, BLUE, GRAPHITE, SILVER, GOLD

Важливо пам’ятати, що для декорування інтер’єру Вашого приміщення декоративним покриттям, Вам знадобиться: Кварц Грунт Quartz Primer дозволяє зменшити витрату даних декоративних матеріалів на 20-30%, Базове покриття Illusion Fantasy – 6 м² / кг (в залежності від обраної технології нанесення), і універсальний концентрат для тонування Pufamix щоб отримати бажаний результат.

Ремонтні роботи

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Illusion Fantasy”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі товари

Контакти

Зв'язатися

з нами

вул. Ребета,8

76018  Івано-Франківськ