Інструкція нанесення штукатурки FEERIE

декоративна штукатурка Feeria

Інструкція нанесення декоративної штукатурки Feeria Transparent

FEERIE це декоративна штукатурка з надміцним покриттям, техніка нанесення якого дуже проста.

Колеровка може проводитися, як по карті кольорів вручну універсальними барвниками, так і за допомогою комп’ютерної системи колеровки. У разі нанесення бази TRANSPARENT виробляємо нанесення декоративної основи згідно з технологічною картою обраного продукту.

Дочекатися повного висихання. Перед нанесенням FEERIE ретельно перемішати матеріал обраної бази .

декоративна штукатурка Feeria
Feeria

ВАЖЛИВО: не рекомендується використовувати міксер для перемішування, щоб не пошкодити скляні кристали.

Нанести склад плоскою широким пензлем довільними рухами, розподіляючи кристали рівномірно по поверхні. Через 5-10 хв. сухим пензлем групуємо кристали на поверхні для отримання бажаного ефекту.

Додатково обробивши поверхню пластикової малкою, трохи притискаючи кристали і розподіляючи їх по поверхні, можна отримати інші цікаві дизайнерські рішення. Для отримання додаткового декоративного ефекту допускається колеровка самої бази FEERIE, а також змішування баз між собою.

Застосування: внутрішні інтер’єри

Склад: перламутрові пігменти, мінеральні мікросфери, синтетичні сополімери

Розчинник: вода Питома вага: 1,3 кг / л при t ° = 20 ° С

Розведення: водою до 10% Фасовка: 1 кг, 5 кг

Зберігання: 18 місяців при t ° від 5 ° С до 30 ° С

ВИТРАТИ: базове покриття FEERIE – 5-6 м2 / кг

ОСОБЛИВОСТІ : Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки

Володіє високою міцністю Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору.

Related Post

кварцова-підлога

КВАРЦОВА ПІДЛОГАКВАРЦОВА ПІДЛОГА

Презентуємо нашу новинку, яка встигла завоювати широку популярність та зацікавити майже кожного нашого клієнта. Кварцова підлога – інтер’єрне декоративне покриття для підлоги на основі кварцового пилу і двокомпонентного поліуретанового сполучного. Це

Travertino

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino StyleІнструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style Етапи нанесення декоративної штукатурки Декоративну штукатурку слід наносити виключно на якісне основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, масла і

декоративна штукатурка Marmorino

Інструкція нанесення Marmorino Style SatinatoІнструкція нанесення Marmorino Style Satinato

Інструкція з нанесення “Marmorino Style Satinato“, версія “сатінато” MARMORINO STYLE SATINATO – готове декоративне покриття на основі вапна для внутрішніх і зовнішніх робіт. Ефект «шліфувати мармуру» матовий ефект залежить від

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor