+38 (099) 730 95 88   вул.Ребета,8а м.Івано-Франківськ
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Поділитися на twitter

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style

декоративна штукатурка travertino
Декоративна штукатурка Travertino Style

Етапи нанесення декоративної штукатурки

Декоративну штукатурку слід наносити виключно на якісне основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, масла і жиру.

Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого матеріалу і зачистити шліфшкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR») або іншими спеціальними засобами.

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER или Д-17 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR ») . Дочекатися повного його висихання і нанести 1-й шар матеріалу шпателем з нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні .

Коли другий шар трохи підсохне (15-20 хв), продряпайте його вузьким металевим шпателем, бажано в горизонтальному напрямку, щоб домогтися імітації прожилок травертину . Перед повним висиханням заглянцуйте поверхню шпателем з нержавіючої сталі .

Перед нанесенням декоративної штукатурки рекомендується заґрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR »). Це полегшить нанесення фінішного шару і охоронить від виникнення стикувальних плям.

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE .

Також можливе нанесення раніше колерованной бази TRAVERTINO STYLE з подальшою обробкою фінішними складами, що додасть додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX.

Як посилення захисного шару рекомендується вико ристовувати лаки VARNISH PROTECT. При виробництві фасадних робіт рекомендується застосування гидроизолирующего грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR »), а для подальшого декорування і створення ефекту патини слід застосовувати велатуру VINTAGE.

Для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR») або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»).

Декоративная штукатурка Travertino Style – це різновид декоративної штукатурки, яка імітує фактуру натурального каменю – травертину.

З давніх часів і по сьогоднішній день цей камінь широко використовували в будівництві.

Але сьогодні, з появою декоративної штукатурки, майстри навчилися реалістично відтворювати фактуру травертину.

З огляду на те, що така обробка на порядок дешевше, а на вигляд і за властивостями практично не відрізняється від оригіналу – вона стала дуже популярною.

Декоративна штукатурка Travertino Style – це вапняна штукатурка, що дозволяє створювати ефект пиленого туфу з полірованою поверхнею. Різні техніки нанесення травертину показують можливості цього прекрасного матеріалу.

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки

Відгуків поки немає. Напишіть свої враження у Формі нижче. Будь першим, хто напише їх.