Shopping Cart
Travertino

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style

декоративна штукатурка travertino
Декоративна штукатурка Travertino Style

Етапи нанесення декоративної штукатурки

Декоративну штукатурку слід наносити виключно на якісне основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, масла і жиру.

Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого матеріалу і зачистити шліфшкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR») або іншими спеціальними засобами.

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER или Д-17 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR ») . Дочекатися повного його висихання і нанести 1-й шар матеріалу шпателем з нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні .

Коли другий шар трохи підсохне (15-20 хв), продряпайте його вузьким металевим шпателем, бажано в горизонтальному напрямку, щоб домогтися імітації прожилок травертину . Перед повним висиханням заглянцуйте поверхню шпателем з нержавіючої сталі .

Перед нанесенням декоративної штукатурки рекомендується заґрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR »). Це полегшить нанесення фінішного шару і охоронить від виникнення стикувальних плям.

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE .

Також можливе нанесення раніше колерованной бази TRAVERTINO STYLE з подальшою обробкою фінішними складами, що додасть додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX.

Як посилення захисного шару рекомендується вико ристовувати лаки VARNISH PROTECT. При виробництві фасадних робіт рекомендується застосування гидроизолирующего грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR »), а для подальшого декорування і створення ефекту патини слід застосовувати велатуру VINTAGE.

Для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ DECOR») або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»).

Декоративная штукатурка Travertino Style – це різновид декоративної штукатурки, яка імітує фактуру натурального каменю – травертину.

З давніх часів і по сьогоднішній день цей камінь широко використовували в будівництві.

Але сьогодні, з появою декоративної штукатурки, майстри навчилися реалістично відтворювати фактуру травертину.

З огляду на те, що така обробка на порядок дешевше, а на вигляд і за властивостями практично не відрізняється від оригіналу – вона стала дуже популярною.

Декоративна штукатурка Travertino Style – це вапняна штукатурка, що дозволяє створювати ефект пиленого туфу з полірованою поверхнею. Різні техніки нанесення травертину показують можливості цього прекрасного матеріалу.

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки
verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor