КВАРЦОВА ПІДЛОГА

кварцова-підлога

Презентуємо нашу новинку, яка встигла завоювати широку популярність та зацікавити майже кожного нашого клієнта.

Кварцова підлога – інтер’єрне декоративне покриття для підлоги на основі кварцового пилу і двокомпонентного поліуретанового сполучного.

Це декоративне покриття можна наносити як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні, можна комбінувати з будь-якими матеріалами та стилями. А головною особливістю даного покриття є те, що цю підлогу можна розробити за спеціальним дизайнерським проектом і отримати ексклюзивний та неповторний інтер’єр.

  • Довговічний
  • Стійке і міцне покриття
  • Практичний в експлуатації
  • Підходить для будь-якого приміщення

Related Post

майстер клас

Майстер клас для дизайнерів, архітекторів, майстрів, нові матеріали для стінМайстер клас для дизайнерів, архітекторів, майстрів, нові матеріали для стін

Майстер клас VisArtDecor 05 квітня 2019 року в м.Івано-Франківськ Promprylad.Renovation 05 квітня 2019 року VisArtDecor організовує показ декоративних матеріалів для стін. Для кого?Дизайнерів, Менеджерів дизайн студій, Архітекторів, майстрів по декоритивних

Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.

Шановні клієнти!З радістю повідомляємо Вам, що скоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Магазин буде розташований за адресою: м Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201Г ТЦ «MЕНС» В новому магазині буде

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor