Marmorino Fiorentino

Marmorino Fiorentino – Марморіно Вона додасть поверхні теплий, елегантний вигляд. Marmorino Fiorentino – це декоративна штукатурка для внутрішньої обробки з матовим, злегка неоднорідним ефектом і довгої успішної історією. Класична штукатурка була вдосконалена і пристосована до сучасних естетичних і практичних вимогам. Після нанесення вона стає щільніше, а спеціальна обробка воском не боїться вологи. Її природний блиск – результат традиційного методу нанесення.

Опис

Marmorino Fiorentino – Марморіно
Італійська фарба Fiorentino Marmorino марки Candis – це матеріал на основі гашеного вапна, призначений для виконання декоративно-оздоблювальних робіт. Це покриття з ефектом “під мармур” дозволить вам за короткий термін, не докладаючи великих зусиль, створити унікальний інтер’єр.

Фарба Fiorentino Marmorino прекрасно підходять для обробки найрізноманітніших поверхонь. В результаті нанесення і шліфування стіни набувають естетично привабливий вигляд, імітуючи полірований натуральний камінь.

ВЛАСТИВОСТІ ДЕКОРАТИВНОЇ ФАРБИ FIORENTINO MARMORINO:
володіє високодекоративним ефектом;
не містить в своєму складі горючих речовин;
безпечна для навколишнього середовища.
Fiorentino Marmorino відмінно зарекомендувала себе, як матеріал, що забезпечує якісну обробку приватних квартир, ресторанів, бутиків, галерей, готелів, вестибюлів і інших приміщень з великим напливом людей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЕКОРАТИВНОЇ ФАРБИ FIORENTINO MARMORINO:
склад на основі акрилу з мармурової пилом для ефекту, що імітує натуральний камінь;
містить вапняні наповнювачі;
висихає за 3-4 години;
расход 1-2 кг/кв. м.

Stucchi Fiorentini та Marmorino Fiorentino – декоративні фарби для інтер’єру, що належать до сімейства виробів “Le Classiche” в лінійці Candis ‘Antiche Terre Fiorentine. Це наноструктуровані вироби, виготовлені з вапна з високим вмістом кальцію, який витриманий протягом тривалого часу (CL 90-S, відповідно до Європейського стандарту будівельної вапна EN 459-1).

Вони мають велику потужність наповнення, відрізняються високою стійкістю до цвілі та бактерій і гарантують стабільність у часі та високу водопроникність.

ХАРАКТЕРИСТИКА
Процедура подання заявки відрізняється для кожного продукту.
ЗАСТОСУВАННЯ STUCCO
A) Нанесіть один шар грунтовки Stucco.
В) Нанесіть три покриття ліпнини, переконавшись, що попереднє покриття повністю висохло (ґрунтовка може бути білою або кольоровою, залежно від ефекту, який ви бажаєте отримати).
В) Нанесіть покриття воском Cera.

ЗАСТОСУВАННЯ MARMORINO
A) Нанесіть один шар грунтовки Stucco
В) Нанесіть один шар марморіно білого або кольорового кольору (бажано останнього).
В) Нанесіть два шари кольорової ліпнини.
Г) Нанесіть покриття воском Cera.

В обох процедурах грунтовку Stucco можна наносити або валиком, або пензлем, і її потрібно розбавити 30-40% води залежно від типу поверхні.

Перший шар ліпнини та марморіно слід наносити сталевою кельмою, тоді як інші два покриття слід нанести кельмою з нержавіючої сталі. Перш ніж наносити нове покриття, ви повинні переконатися, що попереднє повністю висохло (не менше 8-12 годин). Після закінчення цих кроків можна нанести віск Cera м’якою губкою до повного вбирання.

Використовуючи Stucco або Marmorino, переконайтесь, що ви видалите будь-яку воду, яка, можливо, утворилася на поверхні олова (цілком природне явище), перш ніж додавати тонер.

Перш ніж почати фарбувати, переконайтеся, що грунтовка Stucco повністю висохла (принаймні 12 годин).

Перший шар ліпнини або марморіно можна наносити безпосередньо. Якщо ви вибрали Марморіно, після завершення у вас буде характерний ефект тіні, який піднесений наявністю маленьких білих цяток, які виділяються проти обраного кольору.

Інший варіант – використання тонерів ATF з будь-яким із продуктів у таких пропорціях: Ліпнина – 1/4, 1/2 або 1 тонер на 2,5-літрову жерсть або 1, 2 або 4 тонера на 10-літрову жерсть Марморіно – 4 -6 тонерів на 15-літрову жерсть. Ми настійно рекомендуємо не перевищувати цих пропорцій і помішувати суміш, поки ви не отримали повністю рівномірний колір.

При змішуванні з тонером і ліпнина, і марморіно втрачають трохи своєї в’язкості. З цієї причини перед нанесенням суміші вам доведеться почекати не менше 12 годин, щоб дати продуктам час відновити свою в’язкість.

Якщо ви хочете скоротити цей час, ви можете скористатися одним із наших загусників. Друге та третє покриття можна наносити лише кольоровою ліпниною (а не з Marmorino). Отже, як бачите, саме ґрунтовка визначає остаточний вигляд стіни.

За допомогою ліпнини ви отримаєте гладку і блискучу обробку обраного вами кольору, в той час як Marmorino надасть вам напів блискучу обробку з ефектом затінення природного вигляду (білясту, якщо ви використовували обробку такою, якою є, або кольорову, якщо у вас є додано тонер ATF).

Коли поверхня висохне (приблизно через 48 годин після третього покриття), ми рекомендуємо нанести покриття воском Cera, щоб надати вашій стіні додатковий захист та миття.

Додаткова інформація

Об'єм

15л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Marmorino Fiorentino”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor