Marmorino Fiorentino марморіно
Marmorino Fiorentino
2,543.80 грн. Додати у кошик

Marmorino Fiorentino

2,543.80 грн.

Marmorino Fiorentino – Марморіно Вона додасть поверхні теплий, елегантний вигляд. Marmorino Fiorentino – це декоративна штукатурка для внутрішньої обробки з матовим, злегка неоднорідним ефектом і довгої успішної історією. Класична штукатурка була вдосконалена і пристосована до сучасних естетичних і практичних вимогам. Після нанесення вона стає щільніше, а спеціальна обробка воском не боїться вологи. Її природний блиск – результат традиційного методу нанесення.

Доставка Нова пошта

  • 14 гарантія повернення
  • Замовте товар до 14:30 ми відішлемо в той же день
Гарантована онлайн безпека

Marmorino Fiorentino – Марморіно
Італійська фарба Fiorentino Marmorino марки Candis – це матеріал на основі гашеного вапна, призначений для виконання декоративно-оздоблювальних робіт. Це покриття з ефектом “під мармур” дозволить вам за короткий термін, не докладаючи великих зусиль, створити унікальний інтер’єр.

Фарба Fiorentino Marmorino прекрасно підходять для обробки найрізноманітніших поверхонь. В результаті нанесення і шліфування стіни набувають естетично привабливий вигляд, імітуючи полірований натуральний камінь.

ВЛАСТИВОСТІ ДЕКОРАТИВНОЇ ФАРБИ FIORENTINO MARMORINO:
володіє високодекоративним ефектом;
не містить в своєму складі горючих речовин;
безпечна для навколишнього середовища.
Fiorentino Marmorino відмінно зарекомендувала себе, як матеріал, що забезпечує якісну обробку приватних квартир, ресторанів, бутиків, галерей, готелів, вестибюлів і інших приміщень з великим напливом людей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЕКОРАТИВНОЇ ФАРБИ FIORENTINO MARMORINO:
склад на основі акрилу з мармурової пилом для ефекту, що імітує натуральний камінь;
містить вапняні наповнювачі;
висихає за 3-4 години;
расход 1-2 кг/кв. м.

Stucchi Fiorentini та Marmorino Fiorentino – декоративні фарби для інтер’єру, що належать до сімейства виробів “Le Classiche” в лінійці Candis ‘Antiche Terre Fiorentine. Це наноструктуровані вироби, виготовлені з вапна з високим вмістом кальцію, який витриманий протягом тривалого часу (CL 90-S, відповідно до Європейського стандарту будівельної вапна EN 459-1).

Вони мають велику потужність наповнення, відрізняються високою стійкістю до цвілі та бактерій і гарантують стабільність у часі та високу водопроникність.

ХАРАКТЕРИСТИКА
Процедура подання заявки відрізняється для кожного продукту.
ЗАСТОСУВАННЯ STUCCO
A) Нанесіть один шар грунтовки Stucco.
В) Нанесіть три покриття ліпнини, переконавшись, що попереднє покриття повністю висохло (ґрунтовка може бути білою або кольоровою, залежно від ефекту, який ви бажаєте отримати).
В) Нанесіть покриття воском Cera.

ЗАСТОСУВАННЯ MARMORINO
A) Нанесіть один шар грунтовки Stucco
В) Нанесіть один шар марморіно білого або кольорового кольору (бажано останнього).
В) Нанесіть два шари кольорової ліпнини.
Г) Нанесіть покриття воском Cera.

В обох процедурах грунтовку Stucco можна наносити або валиком, або пензлем, і її потрібно розбавити 30-40% води залежно від типу поверхні.

Перший шар ліпнини та марморіно слід наносити сталевою кельмою, тоді як інші два покриття слід нанести кельмою з нержавіючої сталі. Перш ніж наносити нове покриття, ви повинні переконатися, що попереднє повністю висохло (не менше 8-12 годин). Після закінчення цих кроків можна нанести віск Cera м’якою губкою до повного вбирання.

Використовуючи Stucco або Marmorino, переконайтесь, що ви видалите будь-яку воду, яка, можливо, утворилася на поверхні олова (цілком природне явище), перш ніж додавати тонер.

Перш ніж почати фарбувати, переконайтеся, що грунтовка Stucco повністю висохла (принаймні 12 годин).

Перший шар ліпнини або марморіно можна наносити безпосередньо. Якщо ви вибрали Марморіно, після завершення у вас буде характерний ефект тіні, який піднесений наявністю маленьких білих цяток, які виділяються проти обраного кольору.

Інший варіант – використання тонерів ATF з будь-яким із продуктів у таких пропорціях: Ліпнина – 1/4, 1/2 або 1 тонер на 2,5-літрову жерсть або 1, 2 або 4 тонера на 10-літрову жерсть Марморіно – 4 -6 тонерів на 15-літрову жерсть. Ми настійно рекомендуємо не перевищувати цих пропорцій і помішувати суміш, поки ви не отримали повністю рівномірний колір.

При змішуванні з тонером і ліпнина, і марморіно втрачають трохи своєї в’язкості. З цієї причини перед нанесенням суміші вам доведеться почекати не менше 12 годин, щоб дати продуктам час відновити свою в’язкість.

Якщо ви хочете скоротити цей час, ви можете скористатися одним із наших загусників. Друге та третє покриття можна наносити лише кольоровою ліпниною (а не з Marmorino). Отже, як бачите, саме ґрунтовка визначає остаточний вигляд стіни.

За допомогою ліпнини ви отримаєте гладку і блискучу обробку обраного вами кольору, в той час як Marmorino надасть вам напів блискучу обробку з ефектом затінення природного вигляду (білясту, якщо ви використовували обробку такою, якою є, або кольорову, якщо у вас є додано тонер ATF).

Коли поверхня висохне (приблизно через 48 годин після третього покриття), ми рекомендуємо нанести покриття воском Cera, щоб надати вашій стіні додатковий захист та миття.

Додаткова інформація

Об'єм

15л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.