Майстер клас для дизайнерів, архітекторів, майстрів, нові матеріали для стін

майстер клас

Майстер клас VisArtDecor
05 квітня 2019 року в
м.Івано-Франківськ Promprylad.Renovation

05 квітня 2019 року VisArtDecor організовує показ декоративних матеріалів для стін.
Для кого?
Дизайнерів, Менеджерів дизайн студій, Архітекторів, майстрів по декоритивних штукатурках та інших декорах на стінах

Програма майстеркласу

Реєстрація учасників майстер класу 9.45 – 10.00
Проведення майстер-класу 10.00 – 14.00
Перерва на каву – 12.00 – 12.30

Список матеріалів і технік пропонованих до показу на майстер класі

1. Sahara
2. Sahara Premium
3. Feeria + Feeria Light
4. Mirage + Feerie Transparent
5. Illusion White (Оточенто)
6. Illusion Crystall + Illusion Crystall Matt
7. Travertino Style (техніка «бетон»)
8. Grotto (“торцювання”) + Varnish Decor Gold
9. Toscana
10. Corrosia
11. Urbania
12. Travertino Style + Marmorino Style (“колотий мармур”)
13. Tesoro
14. Art Stoun
15. Persia (“mix”)
16. Castello

Related Post

ельф декор

5 червня грандіозне відкриття нового салону ELF DECOR5 червня грандіозне відкриття нового салону ELF DECOR

Лишилось кілька годин до відкриття салону ELF DECOR в ТЦ «MЕНС» . Уже 05 червня 2021 о 11.00 грандіозне відкриття Торгового Центру за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201Г (р-н

Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.

Шановні клієнти!З радістю повідомляємо Вам, що скоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Магазин буде розташований за адресою: м Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201Г ТЦ «MЕНС» В новому магазині буде

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor