Metalvel finitura, Фінішний шар, Candis 1,25

Metalvel finitura Candis 1,25 Фінішний шар (колерується Тонерами ATF та перламутровими пігментами)

Очистити

Опис

Metalvel finitura Candis 1,25 Фінішний шар Покриття «Metalvel» від «Candis» представляє нове сучасне прочитання античних традицій. Сучасна декоративна фарба, що має гладкий перламутровий відтінок і піщану основу. Покриття ATF Metalvel має водну основу, не має неприємного запаху, легко очищається, зберігає первісний колір навіть під впливом ультрафіолетових променів.Колєрується Тонерами ATF та перламутровими пігментами) Декоративне покриття METALVEL витримане практично в будь-якому стилі. Яскравість фарб, оригінальність текстури, легкість атмосфери – все це народжує образ будинку завтрашнього дня – естетично бездоганного і функціонально завершеного. Ця колекція декоративної фарби здатна надихати на художні подвиги та інтер’єрні експерименти, підкреслюючи свій потужний живописний посил, який підкріплюється впливом оригінального хай- тека. Перламутрове світіння і присутність у структурі кварцу створюють чарівний симбіоз іскристого кольору і насиченої фактури. Таке багатство внутрішнього наповнення посилює ефект покриття METALVEL яке в симфонії створюваного затишку безумовно грає першу скрипку. Декоративна фарба METALVEL виробництва Candis покликана зводити інтер’єр в найвищу ступінь, огортати його аурою тонкого шику, створювати в будинку казку – казку комфорту і витонченого сучасного мистецтва.

Додаткова інформація

Об'єм

1,25л., 2,50л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Metalvel finitura, Фінішний шар, Candis 1,25”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor