Milletoni Base Opaco per ATF
Milletoni Base Opaco per ATF (Ori e Argenti) Candis 2,5л
837.20 грн. 5,796.00 грн. Select options

Milletoni Base Opaco per ATF (Ori e Argenti) Candis 2,5л

837.20 грн. 5,796.00 грн.

Milletoni Base Opaco per ATF (Ori e Argenti) 2,5л багатоколірна штукатурка / базовий матеріал у вигляді пасти. Базова паста-штукатурка (колерується Тонерами ATF)

Очистити

Доставка Нова пошта

  • 14 гарантія повернення
  • Замовте товар до 14:30 ми відішлемо в той же день
Гарантована онлайн безпека

Milletoni Base Opaco per ATF (Ori e Argenti) 2,5л ATF Ori e Argenti / Milletoni e Preziosi (Орі Аргенті / Міллетоні) – нове багатобарвне декоративне покриття, що створює неповторний ефект „живопису на стінах” в дусі імпресіонізму. Даний декоративний матеріал являє собою базовий матеріал, який перед нанесенням ділиться на кілька частин, які потім тонуються в різні кольори і одночасно наносяться на поверхню. Додатково може використовуватися срібляста або золотиста паста для створення багатшого зовнішнього вигляду. У 2007 році компанія Candis розширила колірну гамму перламутрових паст для декоративної штукатурки ATF Ori e Argenti / Milletoni e Preziosi, що дозволяє створювати більш цікаві ефекти, які краще підходять під колірну гамму приміщень, що декоруються.

Декоративна фарба для стін ATF Ori e Argenti – це декоративне покриття від компанії Candis з додаванням золотого (ori) або срібного (argenti) пігменту в колорант, що дозволяє відтворити красу престижних і вишуканих стінових інтер’єрних покриттів, запропонованих італійськими майстрами минулого. Декоративні фарби цієї серії від Candis створені для експериментів. М’які неконтрастні іскристі відтінки даного декоративного покриття створять складний, неповторний інтер’єр.

Декоративна фарба Candis колекції ATF Milletoni – ще одна пропозиція декоративних покриттів для стін серії АTF «Ori e Argenti» Preziosi від Candis. Багатство тонів і півтонів декоративної фарби ATF Milletoni дозволяє створити м’який неконтрастний фон на основі будь-якого кольору або їх комбінацій, а значить інтер’єри, чи житлові або побутові приміщення будуть відрізнятися витонченістю і тонким стилем.

Декоративна фарба Candis ATF Milletoni виконана на водній основі, без запаху, легко миється, не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.

Витрата матеріалу: 0,3л/1м2

Додаткова інформація

Вага Невідомо
Об'єм

1,25л., 10л., 2,50л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.