Murano акрилова венеціанка мурано
Murano акрилова Венеціанка
250.00 грн. 2,100.00 грн. Select options

Murano акрилова Венеціанка

250.00 грн. 2,100.00 грн.

Murano акрилова Венеціанка, Венеціанська штукатурка , декоративне покриття для внутрішніх робіт MURANO – це Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру.

✔️Замовити майстра, подивитись на взірці та придбати матеріал можна у Салон декору “VisArtDecor” за адресою: вул. Ребета,8а м.Івано-Франківськ

Очистити

Доставка Нова пошта

  • 14 гарантія повернення
  • Замовте товар до 14:30 ми відішлемо в той же день
Гарантована онлайн безпека

Murano акрилова Венеціанка Спеціальна формула дозволяє домагатися насичених тонів при економному витраті барвників. MURANO PEARL / MURANO GOLD – це спеціальне декоративне покриття, створене з використанням натуральних мінеральних наповнювачів, металізованих пігментів і акрилових сполук. Матеріал має перламутровий ефект, і наноситься в якості фінішного шару на декоративне покриття MURANO. MURANO PEARL / MURANO GOLD може також застосовуватися в якості самостійного декоративного покриття. У такому випадку воно наноситься так само, як венеціанська штукатурка Murano – в 2-3 шари. Можлива комбінація з іншими матеріалами ТМ «Ельф Декор», такими як MIRAGE, ILLUSION, PERSIA, GROTTO, TRAVERTINO STYLE, MARMORINO STYLE.

Важливо пам’ятати, що для декорування інтер’єру Вашого приміщення декоративним покриттям, Вам знадобиться: Базове покриття Marmorino Style Satinato – 0,6-1 кг / м² (в залежності від обраної технології нанесення) Фінішне покриття ANTIQUE, DECOR WAX, DECOR WAX MURANO – 8- 12 м² / л Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м² / л. Захисне покриття: лак Д-105 – 10-12 м² / л (один шар). Кварц Грунт Quartz Primer. Універсальний концентрат для тонування PUFAMIX щоб отримати бажаний відтінок.

Додаткова інформація

Фасовка

1 кг., 5 кг., 15 кг.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.