Повернення коштів

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення грошових коштів Покупцеві ПП VisArt Decor здійснюється тим же способом, яким була проведена оплата за даний товар:
– готівковим розрахунком,
– банківським переказом,
– на пластикову карту, з якої проводилася оплата товару.

Спосіб повернення грошових коштів збігається зі способом оплати.

Покупець отримує грошові кошти за наявності документа, що посвідчує особу (паспорт або документ, що його замінює), і заяви на повернення грошових коштів. Форму заяви на повернення грошових коштів Ви можете отримати і заповнити в магазині за адресою: 76000, м.Івано-Франківськ, вулиця Ребета,8а

Повернення грошових коштів при оплаті замовлення безготівковим платежем за рахунком. Клієнт повинен підготувати і відправити на електронну адресу visartdecor@visartdecor.com.ua лист з темою «повернення» і наступну інформацію:

– Назва банку,
– розрахунковий рахунок,
– кореспондентський рахунок,
– особовий рахунок або номер карти,
– ПІБ одержувача.

Реквізити повинні бути на ім’я покупця. Повернення коштів за товар здійснюється після отримання речей протягом 10 робочих днів.

Повернення грошових коштів при оплаті пластиковою карткою через інтернет здійснюється на рахунок пластикової карти, з якою здійснювалась оплата за замовлення, протягом 10 робочих днів з моменту отримання нами поворотного товару. Терміни зарахування грошових коштів на рахунок Вашої картки залежить від банку.


СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його передачі. Повідомте нам про відмову електронною поштою, надіславши листа на адресу visartdecor@visartdecor.com.ua. Будь ласка, вкажіть номер свого замовлення! Або зв’яжіться з нами за телефоном

+38 (099) 730 95 88

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor