Обмін і повернення

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення грошових коштів Покупцеві ПП VisArt Decor здійснюється тим же способом, яким була проведена оплата за даний товар:
– готівковим розрахунком,
– банківським переказом,
– на пластикову карту, з якої проводилася оплата товару.

Спосіб повернення грошових коштів збігається зі способом оплати.

Покупець отримує грошові кошти за наявності документа, що посвідчує особу (паспорт або документ, що його замінює), і заяви на повернення грошових коштів. Форму заяви на повернення грошових коштів Ви можете отримати і заповнити в магазині за адресою: 76000, м.Івано-Франківськ, вулиця Ребета,8а

Повернення грошових коштів при оплаті замовлення безготівковим платежем за рахунком. Клієнт повинен підготувати і відправити на електронну адресу visartdecor@visartdecor.com.ua лист з темою «повернення» і наступну інформацію:

– Назва банку,
– розрахунковий рахунок,
– кореспондентський рахунок,
– особовий рахунок або номер карти,
– ПІБ одержувача.

Реквізити повинні бути на ім’я покупця. Повернення коштів за товар здійснюється після отримання речей протягом 10 робочих днів.

Повернення грошових коштів при оплаті пластиковою карткою через інтернет здійснюється на рахунок пластикової карти, з якою здійснювалась оплата за замовлення, протягом 10 робочих днів з моменту отримання нами поворотного товару. Терміни зарахування грошових коштів на рахунок Вашої картки залежить від банку.


СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його передачі. Повідомте нам про відмову електронною поштою, надіславши листа на адресу visartdecor@visartdecor.com.ua. Будь ласка, вкажіть номер свого замовлення! Або зв’яжіться з нами за телефоном

+38 (099) 730 95 88