Особливі інтер’єри, Visart Decor, Deco Terra. Стіна в готелі “Girski”. Пенсія

декоративна штукатурка готель Girsky

Створення інтер’єрного панно у авторській техніці травертинове графіто.

За мотивами картини Яреми Стецика “Складки”.

В ролях: Івано-Франківські художні команди «ОСОБЛИВІ ІНТЕР’ЄРИ» та «VisART DECOR», львівська команда «М2 Декор» представництво «DECO TERRA» в епізодах «DENFILM media studio» співає «ПЕНСІЯ»

Використана пісня Manu Chao «Mala Vida», використані матеріали: Travertino Polvere «Deco Terra» + Cera Antica Venezia «Colorificio Veneziano» створено в Україні, Поляниця, ГК «Буковель», готель «GIRSKI» © 2018 відео: http://www.DenFilm.com.ua

Позначки:

Related Post

Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Cкоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.

Шановні клієнти!З радістю повідомляємо Вам, що скоро відбудеться відкриття ще одного фірмового магазину “Elf Decor”.Магазин буде розташований за адресою: м Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201Г ТЦ «MЕНС» В новому магазині буде

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor