Кварц-грунт Quartz Primer Nero

Грунт QUARTZ PRIMER виробництва ТМ Ельф Decor застосування –  для внутрішніх і зовнішніх робіт, застосування декоративна штукатурка .

Перед нанесенням декоративних фарб і штукатурок в якості грунтовки шару для поліпшення адгезії.

Очистити

Опис

Кварц-грунт QUARTZ PRIMER (застосування декоративна штукатурка) , являє собою суміш пігментів, наповнювачів і різних допоміжних речовин у водній дисперсії акрилових полімерів з додаванням меленого кварцового зерна.

Кварц-грунт QUARTZ PRIMER наноситься на гіпсокартонні і фибро-цементні плити, бетон, цегла, цементні і вапняно-цементні штукатурки, а також шпакльовані поверхні.

Оброблювану поверхню слід очистити від бруду, висушити і знежирити. Перед застосуванням Кварц-грунт QUARTZ PRIMER ретельно перемішати.

Залежно від пористості основи можна додати до 10% води.

Наносити Кварц-грунт QUARTZ PRIMER за допомогою валика або блокової кисті.

Для збільшення покриваності можна наносити Кварц-грунт QUARTZ PRIMER в два шари.

Інструменти після використання промити водою.

Витрата матеріалу: 6 – 8 м² / л

Структура: шорстка

Ступінь блиску: матовий

Пігмент: білий

Питома вага: 1,65 кг / л

Час висихання: 3 год

Рекомендована робоча t °: не нижче + 5 ° С

Розведення: водою до 10%

Додаткова інформація

Об'єм

1л., 3л., 5л.

Виробник

ТМ «ЭльфDecor»

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Кварц-грунт Quartz Primer Nero”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor