+38 (099) 730 95 88   вул.Ребета,8а м.Івано-Франківськ
VisArtDecor з успіхом виконує ремонт квартир та апартаментів як в Україні так і в країнах Європейського Союзу. Протягом років був накопичений значний досвід в даній сфері. Злагоджена робота команди поєднується з бездоганною якістю ремонту.
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Поділитися на twitter

Ремонт квартир, апартаментів

ремонт івано-франківськ
Дизайн компанія VisArtDecor Івано-Франківськ

VisArtDecor з успіхом виконує ремонт квартир та апартаментів як в Україні так і в країнах Європейського Союзу. Протягом років був накопичений значний досвід в даній сфері. Злагоджена робота команди поєднується з бездоганною якістю ремонту. Команда перевірена часом і складається виключно з професіоналів високої кваліфікації.

Спеціалізація нашої компанії заснована на ремонті квартир під ключ та продажі декоративних штукатурок, незалежно від складності. 
Індивідуальний підхід при цьому є незмінною складовою. 
Немає ніякого значення, який тип ремонту вам потрібен: капітальний, елітний або побудований на дизайнерських ідеях.

Майстри компанії VisArtDecor вміють виконувати найскладніші операції, на кшталт ручного розпису венеціанської штукатурки. У роботі застосовуються обладнання сучасного формату і матеріали від провідних виробників в світі.

Ви не помилитеся, якщо довірите нам проведення капітального ремонту в квартирі. Ми прагнемо до виправдання довіри. Основою для нас незмінно є ваші побажання, завдяки яким робота буде зроблена на високому рівні. Фахівцями гарантується індивідуальний підхід і допомогу у всьому, що пов’язано з ремонтом.

Якщо ви бажаєте поглянути на приклади вже створених робіт, у нас є ціла колекція діючих об’єктів. Ми допоможемо вам виконати хороший ремонт, для цього просто зробіть дзвінок в нашу компанію!

Галерея наших робіт

Втілюємо задум під ключ

– Ремонтуємо квартири і виконуємо роботи будівельно-оздоблювального типу в Україні в мінімальний термін. 
Для нас не існує свят і вихідних. Нам під силу найсміливіші проекти і зовсім неважливо початковий стан житла. Завдяки досвіду бригадирів і відповідальних робітників, відбудеться перетворення і виправлення приміщення. У такій квартирі у вас прокинеться радість до життя!

– Ремонтуємо офіси і приміщення під виробництво. 
Якщо продуктивність праці падає, спостерігається явний відтік кращих кадрів, клієнти вибирають конкурентів, ми допоможемо залучити тих людей, які вам потрібні. У продуманому інтер’єрі працівники відчувають психологічний комфорт, який може призвести до підвищення результативності. Після оновлення іміджу процвітає будь-який бізнес. Втілення будь-яких амбіцій стане реальністю з приміщенням нашого виконання.

– Ми займаємося оздоблювальними роботами, ремонтуємо котеджі під ключ. 
Подібне справа дуже відповідальна, її не можна довіряти «лівим» бригадам. Дуже важливий безпомилковий підхід. Нам досить часто доводилося займатися виправленням чужих помилок. Тому дешевше відразу ж звернутися до фахівців. Крім якісної роботи, ми надаємо незаперечні гарантії, які обов’язково влаштують вас.

Зробіть розумний вибір!

Ремонтувати квартиру під ключ – занадто відповідальна справа, щоб їм займалася перша-ліпша компанія. Ваші сумніви, що виникають в процесі пошуку компанії-підрядника гідного рівня, цілком виправдані. Багата галерея робіт допоможе зробити Вам правильний вибір.

Нам під силу багато роботи: ми будуємо будинки, виробляємо євроремонт квартир офісів, створюємо будь-який образ в інтер’єрі і дозволяємо технічні завдання будь-якої складності.

Вас манить розкіш і бездоганний стиль? При цьому ви думаєте про занадто великі ціни для здійснення вашої мрії? Вам буде потрібно просто покликати оцінювача і дізнатися, що все набагато простіше, ніж здавалося спочатку. Послугам властива фіксована оплата, а тому непередбачених витрат не буде.

Відтепер вам не буде потрібно самостійно організовувати ремонт і перепланування приватних будинків, квартир, таунхаусів, віталень, дитячих, передпокоях, спалень і ванних кімнат, під ключ. Не варто витрачати життя на малозначні клопоти. Довіртеся нам – і ми зробимо все по вищому розряду!

Відгуків поки немає. Напишіть свої враження у Формі нижче. Будь першим, хто напише їх.