Ремонт квартир

ремонт квартир івано-франківськ

Ремонт квартир, апартаментів

ремонт івано-франківськ
Дизайн компанія VisArtDecor Івано-Франківськ

VisArtDecor з успіхом виконує ремонт квартир та апартаментів як в Україні так і в країнах Європейського Союзу. Протягом років був накопичений значний досвід в даній сфері. Злагоджена робота команди поєднується з бездоганною якістю ремонту. Команда перевірена часом і складається виключно з професіоналів високої кваліфікації.

Спеціалізація нашої компанії заснована на ремонті квартир під ключ та продажі декоративних штукатурок, незалежно від складності. 
Індивідуальний підхід при цьому є незмінною складовою. 
Немає ніякого значення, який тип ремонту вам потрібен: капітальний, елітний або побудований на дизайнерських ідеях.

Майстри компанії VisArtDecor вміють виконувати найскладніші операції, на кшталт ручного розпису венеціанської штукатурки. У роботі застосовуються обладнання сучасного формату і матеріали від провідних виробників в світі.

Ви не помилитеся, якщо довірите нам проведення капітального ремонту в квартирі. Ми прагнемо до виправдання довіри. Основою для нас незмінно є ваші побажання, завдяки яким робота буде зроблена на високому рівні. Фахівцями гарантується індивідуальний підхід і допомогу у всьому, що пов’язано з ремонтом.

Якщо ви бажаєте поглянути на приклади вже створених робіт, у нас є ціла колекція діючих об’єктів. Ми допоможемо вам виконати хороший ремонт, для цього просто зробіть дзвінок в нашу компанію!

Галерея наших робіт

Втілюємо задум під ключ

– Ремонтуємо квартири і виконуємо роботи будівельно-оздоблювального типу в Україні в мінімальний термін. 
Для нас не існує свят і вихідних. Нам під силу найсміливіші проекти і зовсім неважливо початковий стан житла. Завдяки досвіду бригадирів і відповідальних робітників, відбудеться перетворення і виправлення приміщення. У такій квартирі у вас прокинеться радість до життя!

– Ремонтуємо офіси і приміщення під виробництво. 
Якщо продуктивність праці падає, спостерігається явний відтік кращих кадрів, клієнти вибирають конкурентів, ми допоможемо залучити тих людей, які вам потрібні. У продуманому інтер’єрі працівники відчувають психологічний комфорт, який може призвести до підвищення результативності. Після оновлення іміджу процвітає будь-який бізнес. Втілення будь-яких амбіцій стане реальністю з приміщенням нашого виконання.

– Ми займаємося оздоблювальними роботами, ремонтуємо котеджі під ключ. 
Подібне справа дуже відповідальна, її не можна довіряти «лівим» бригадам. Дуже важливий безпомилковий підхід. Нам досить часто доводилося займатися виправленням чужих помилок. Тому дешевше відразу ж звернутися до фахівців. Крім якісної роботи, ми надаємо незаперечні гарантії, які обов’язково влаштують вас.

Зробіть розумний вибір!

Ремонтувати квартиру під ключ – занадто відповідальна справа, щоб їм займалася перша-ліпша компанія. Ваші сумніви, що виникають в процесі пошуку компанії-підрядника гідного рівня, цілком виправдані. Багата галерея робіт допоможе зробити Вам правильний вибір.

Нам під силу багато роботи: ми будуємо будинки, виробляємо євроремонт квартир офісів, створюємо будь-який образ в інтер’єрі і дозволяємо технічні завдання будь-якої складності.

Вас манить розкіш і бездоганний стиль? При цьому ви думаєте про занадто великі ціни для здійснення вашої мрії? Вам буде потрібно просто покликати оцінювача і дізнатися, що все набагато простіше, ніж здавалося спочатку. Послугам властива фіксована оплата, а тому непередбачених витрат не буде.

Відтепер вам не буде потрібно самостійно організовувати ремонт і перепланування приватних будинків, квартир, таунхаусів, віталень, дитячих, передпокоях, спалень і ванних кімнат, під ключ. Не варто витрачати життя на малозначні клопоти. Довіртеся нам – і ми зробимо все по вищому розряду!

Related Post

Що таке венеціанська штукатурка?Що таке венеціанська штукатурка?

Декоративна штукатурка з цим словом нерідко в людей асоціюється Венеціанська штукатурка, хоча декоративних штукатурок є безліч. Але в багатьох людей знайомство з Декоративною штукатуркою розпочалось саме з Венеціанської штукатурки.

Travertino

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino StyleІнструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style

Інструкція з нанесення декоративної штукатурки Travertino Style Етапи нанесення декоративної штукатурки Декоративну штукатурку слід наносити виключно на якісне основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, масла і

майстер клас

Майстер клас для дизайнерів, архітекторів, майстрів, нові матеріали для стінМайстер клас для дизайнерів, архітекторів, майстрів, нові матеріали для стін

Майстер клас VisArtDecor 05 квітня 2019 року в м.Івано-Франківськ Promprylad.Renovation 05 квітня 2019 року VisArtDecor організовує показ декоративних матеріалів для стін. Для кого?Дизайнерів, Менеджерів дизайн студій, Архітекторів, майстрів по декоритивних

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor