Sentiero base ACERO, MIMOSA, GELSOMINO, Фінішний шар, Candis 2,5л

Фінішний шар (колерується Тонерами ATF) Sentiero base 2,5L base ACERO, MIMOSA, GELSOMINO – фінішний шар (колерується Тонерами ATF)

Опис

Sentiero base ACERO, MIMOSA, GELSOMINO Фінішний шар (колерується Тонерами ATF) Sentiero base 2,5L base ACERO, MIMOSA, GELSOMINO Декоративна фарба ATF Sentiero від Candis – декоративне покриття для стін, представлене в трьох різних кольорах Acero, Mimosa і Gelsomino. Багата колірна палітра декоративної фарби ATF Sentiero пропонує вибір великої кількості варіантів для декорування стін елегантного, сучасного інтер’єру. Декоративне покриття ATF Sentiero створює яскраві ефекти, що імітують текстури каменю і піску для ексклюзивного дизайнерського рішення.
Матова фарба з кольоровими частинками для сучасного стилю.
Декоративне покриття з колекції SENTIERO – як і вся продукція лінійки Antiche Terre Fiorentine, являє собою втілення кращих традицій у виробництві оздоблювальних матеріалів. Технологічні інновації в поєднанні з прекрасними зовнішніми даними створюють незабутні ефекти якими так славиться штукатурка Candis. Декоративне покриття SENTIERO підкреслює її дорогоцінну структуру, завдяки якій інтер’єр наповнюється духом минулих часів і стає витонченим витвором мистецтва, залишаючись при цьому втіленням комфорту.

Фасовка: 2,5 л.

Расход материала: 14,00 м²

Країна виробник: Італія

Тип продукта: Декоративная краска

Бренд: Candis

Температура застосування: від + 5 ° С до + 35 ° С

Застосування: Інтер’єр

Важливо пам’ятати, що для декорування інтер’єру Вашого приміщення декоративним покриттям, Вам знадобиться: Fondo ATF Bianco Opaco , Dalumak і Toner colorante ATF щоб отримати бажаний результат.

Додаткова інформація

Об'єм

2,50л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Sentiero base ACERO, MIMOSA, GELSOMINO, Фінішний шар, Candis 2,5л”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor