+38 (099) 730 95 88   вул.Ребета,8а м.Івано-Франківськ
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Поділитися на twitter

Декоративна штукатурка GROTTO

Декоративна штукатурка GROTTO, створена на основі натурального вапна, сьогодні широко використовується для декорування інтер’єрів та фасадів. Цей матеріал має високу паропроникність та протигрибкові властивості. Чудово поводить себе у вологих приміщеннях.

штукатурка гротто
Декоративна штукатурка Grotto

GROTTO – це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливому складу, можна отримати різноманітні фактури.

Технологія нанесення Grotto (Гротто)

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого покриття та зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «эЛЬФ») або іншими спеціальними засобами.

Гротто декоративна штукатурка

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або Д-17 (ТМ «эЛЬФ») . Дочекатися повного його висихання та нанести 1-й шар GROTTO шпателем з нержавіючої сталі, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні на величину зерна . Після повного висихання першого шару пензлем або малкою методом торцювання наноситься 2-й шар GROTTO .

Також можливе нанесення матеріалу в один шар з подальшою обробкою пластиковою теркою для отримання оригінального малюнка (техніка RIO) .

Коли покриття майже висохне, зробити його глянцевим за допомогою металевого шпателя . Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків.

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE .

Grotto прекрасно себе зарекомендував в приміщенні з високою вологістю
Grotto прекрасно себе зарекомендував в приміщеннях з високою вологістю

Також можливе нанесення раніше затонованої бази GROTTO з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки хамелeони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT. При здійсненні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування і створення ефекту патіни слід застосовувати велатуру VINTAGE. Для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ») або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»).

Технічні характеристики Grotto

грото декоративна штукатурка

Витрата: базове покриття

GROTTO – 1-1,5 кг/м2 (в залежності від обраної техніки нанесення)
або 0,5-0,6 кг/м2 в один шар (техніка RIO)
Застосування: фасади, інтер’єри
Склад: вапно, мінеральні наповнювачі
Розчинник: вода
Питома вага: 1,75 кг/л при t° = 20°С
Розведення: водою до 10% Фасовка: 5 кг, 15 кг
Зберігання: 12 місяців при t° від 5°С до 30°С

Відгуків поки немає. Напишіть свої враження у Формі нижче. Будь першим, хто напише їх.