Shopping Cart
нанесення grotto

Технологія нанесення GROTTO

Декоративна штукатурка GROTTO

Декоративна штукатурка GROTTO, створена на основі натурального вапна, сьогодні широко використовується для декорування інтер’єрів та фасадів. Цей матеріал має високу паропроникність та протигрибкові властивості. Чудово поводить себе у вологих приміщеннях.

штукатурка гротто
Декоративна штукатурка Grotto

GROTTO – це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливому складу, можна отримати різноманітні фактури.

Технологія нанесення Grotto (Гротто)

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого покриття та зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «эЛЬФ») або іншими спеціальними засобами.

Гротто декоративна штукатурка

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або Д-17 (ТМ «эЛЬФ») . Дочекатися повного його висихання та нанести 1-й шар GROTTO шпателем з нержавіючої сталі, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні на величину зерна . Після повного висихання першого шару пензлем або малкою методом торцювання наноситься 2-й шар GROTTO .

Також можливе нанесення матеріалу в один шар з подальшою обробкою пластиковою теркою для отримання оригінального малюнка (техніка RIO) .

Коли покриття майже висохне, зробити його глянцевим за допомогою металевого шпателя . Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків.

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE .

Grotto прекрасно себе зарекомендував в приміщенні з високою вологістю
Grotto прекрасно себе зарекомендував в приміщеннях з високою вологістю

Також можливе нанесення раніше затонованої бази GROTTO з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки хамелeони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT. При здійсненні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування і створення ефекту патіни слід застосовувати велатуру VINTAGE. Для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ») або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»).

Технічні характеристики Grotto

грото декоративна штукатурка

Витрата: базове покриття

GROTTO – 1-1,5 кг/м2 (в залежності від обраної техніки нанесення)
або 0,5-0,6 кг/м2 в один шар (техніка RIO)
Застосування: фасади, інтер’єри
Склад: вапно, мінеральні наповнювачі
Розчинник: вода
Питома вага: 1,75 кг/л при t° = 20°С
Розведення: водою до 10% Фасовка: 5 кг, 15 кг
Зберігання: 12 місяців при t° від 5°С до 30°С

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor