Tesoro Gold, Silver, Декоративне покриття

Tesoro Gold, Silver, Декоративне покриття Металізовані пігменти для декоративного покриття, декоративні штукатурки

✔️Замовити майстра, подивитись на взірці та придбати матеріал можна у Салон декору “VisArtDecor” за адресою: вул. Ребета,8а м.Івано-Франківськ

Опис

TESORO – декоративне покриття для внутрішніх робіт з додаванням металевих частинок золотистого або сріблястого кольору. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні ефекти на поверхні. Має високу міцність. Зміна кольору в залежності від освітлення і кута зору (за умови застосування металізованих пігментів. Ремонтопридатність. Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні

Характеристирка :

Фасовка: 2,5 л

Витрата: базове покриття – 5 – 6 м² / л (13 – 15 м² / бан.)

Країна виробник: Україна

Застосування: внутрішні інтер’єри

Склад перламутрові пігменти, мінеральні мікросфери, синтетичні сополімери

Розчинник: вода

Розведення: водою до 10%

Зберігання: 18 місяців при t ° від + 5 ° C до + 30 ° С

Важливо пам’ятати, що для декорування інтер’єру Вашого приміщення декоративним покриттям, Вам знадобиться: базове покриття Tesoro (тесоро) 5 – 6 м² / кг (в залежності від обраної технології нанесення), грунт Tesoro Primer (Тесоро Праймер грунт) Эльф Decor 3л Tesoro Primer і барвник Tesoro Toner (тесоро барвник) Ельф Decor 100мл  Toner Tesoro Silver (тесоро металізований пігмент) Ельф Decor 250мл Tesoro Silver, Tesoro Gold (тесоро металізований пігмент) Ельф Decor 250мл” Tesoro Gold щоб отримати бажаний результат.

Виконуємо ремонтні роботи

Додаткова інформація

Виробник

ТМ «ЭльфDecor»

Об'єм

0,25л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Tesoro Gold, Silver, Декоративне покриття”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor