Travertino Veneziano декоративна штукатурка
Travertino Veneziano(Суха), Декоративна штукатурка, Elf-Decor
1,900.00 грн. Додати у кошик

Travertino Veneziano(Суха), Декоративна штукатурка, Elf-Decor

1,900.00 грн.

Travertino Veneziano(Суха), Декоративна штукатурка, Elf-Decor – декоративне покриття на основі вапна. Перед нанесенням необхідно розбавити водою
Travertino Veneziano – декоративне покриття для інтер’єрів і фасадів на основі натурального вапна, що має відмінні естетичні та експлуатаційні показники. Travertino Veneziano – це одне з найкращих рішень як для класичних інтер’єрів так і для суперсучасних приміщень. Випускається у вигляді сухої суміші, яку перед нанесенням необхідно розбавити водою.

Залежно від техніки нанесення Ви можете отримати як більш рельєфну фактуру молодого травертину, так і більш згладжені форми зтесаного часом каменю.

Доставка Нова пошта

  • 14 гарантія повернення
  • Замовте товар до 14:30 ми відішлемо в той же день
Гарантована онлайн безпека


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /home/xv283995/visartdecor.com.ua/www/wp-content/plugins/woocommerce-brands/includes/class-wc-brands.php on line 366

Опис

Travertino Veneziano(Суха), Декоративна штукатурка, Elf-Decor. Структурна штукатурка Travertino Veneziano використовується для будь-яких типів поверхні за умови її гарної підготовки; може використовуватися як для внутрішніх, так для зовнішніх робіт. TRAVERTINO – це продукт, що складається з добірної мармурової крихти, вапна і добавок, які полегшують роботу з матеріалом, а також підвищують його здатність добре вкривати поверхню. Travertino має підвищену воздухо проникну здатність, що робить продукт стійким до лугів і появі цвілі.

Додаткова інформація

Фасовка

12 кг.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.