Цегляна стіна в інтер’єрі

цегляна стіна своїми руками

Цегляна стіна з декоративної штукатурки своїми руками

Цегла завжди була і залишається витребуваним матеріалом в нашій країні. Використовується вона не тільки для будівництва зовнішніх стін. Сучасні дизайнери часто застосовують її для внутрішнього декорування приміщень. Однак, це застосування не завжди доцільно в конкретних умовах, тоді її замінюють імітацією, тобто декорують стіни під цеглу декоративною штукатуркою.

цегляна стіна декоративна штукатурка

Такий підхід до оформлення інтер’єру користується заслуженим попитом у замовників: приміщення набувають індивідуальність завдяки широкій колірній гамі, різноманіттю форм і способів оформлення стін під цеглу.


Цегляна стіна в інтер’єрі – це модно і дуже стильно

Вибираючи матеріал для внутрішньої обробки стін в житловому приміщенні, доводиться враховувати естетичність матеріалів, вартість, екологічність. В цьому плані штукатурка під цеглу своїми руками – оптимальний варіант.

цегляна стіна

Штукатурка під цеглу створить видимість цегляної стіни. За допомогою декоративної штукатурки можна зробити своїми руками таку стіну, а виглядати буде стильно і дорого.

Цегла з штукатурки.

Все дуже просто – шви на підготовленій і очищеної стіні намічаємо смужками скотчу. Зверху наносимо декоративну штукатурку. Коли суміш злегка підсохне, скотч прибираємо. Після затвердіння поверхню можна обробити наждачним папером і пофарбувати в будь-який колір – тон краще наносити не пензликом, а губкою, підкреслюючи матову і нерівну текстуру стіни.

Related Post

З Днем Конституції України!З Днем Конституції України!

День Конституції України!!! День Конституції України це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Конституція України є основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996

декоративна штукатурка Feeria

Інструкція нанесення штукатурки FEERIEІнструкція нанесення штукатурки FEERIE

Інструкція нанесення декоративної штукатурки Feeria Transparent FEERIE це декоративна штукатурка з надміцним покриттям, техніка нанесення якого дуже проста. Колеровка може проводитися, як по карті кольорів вручну універсальними барвниками, так і

stone-wall-texture

Декоративна штукатурка – сучасна мода для стін (13фото)Декоративна штукатурка – сучасна мода для стін (13фото)

Декоративна штукатурка як мода для стін. Сьогодні, крім стандартних гіпсових сумішей, на прилавках можна знайти десятки видів декоративної штукатурки.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor