Shopping Cart
цегляна стіна своїми руками

Цегляна стіна в інтер’єрі

Цегляна стіна з декоративної штукатурки своїми руками

Цегла завжди була і залишається витребуваним матеріалом в нашій країні. Використовується вона не тільки для будівництва зовнішніх стін. Сучасні дизайнери часто застосовують її для внутрішнього декорування приміщень. Однак, це застосування не завжди доцільно в конкретних умовах, тоді її замінюють імітацією, тобто декорують стіни під цеглу декоративною штукатуркою.

цегляна стіна декоративна штукатурка

Такий підхід до оформлення інтер’єру користується заслуженим попитом у замовників: приміщення набувають індивідуальність завдяки широкій колірній гамі, різноманіттю форм і способів оформлення стін під цеглу.


Цегляна стіна в інтер’єрі – це модно і дуже стильно

Вибираючи матеріал для внутрішньої обробки стін в житловому приміщенні, доводиться враховувати естетичність матеріалів, вартість, екологічність. В цьому плані штукатурка під цеглу своїми руками – оптимальний варіант.

цегляна стіна

Штукатурка під цеглу створить видимість цегляної стіни. За допомогою декоративної штукатурки можна зробити своїми руками таку стіну, а виглядати буде стильно і дорого.

Цегла з штукатурки.

Все дуже просто – шви на підготовленій і очищеної стіні намічаємо смужками скотчу. Зверху наносимо декоративну штукатурку. Коли суміш злегка підсохне, скотч прибираємо. Після затвердіння поверхню можна обробити наждачним папером і пофарбувати в будь-який колір – тон краще наносити не пензликом, а губкою, підкреслюючи матову і нерівну текстуру стіни.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.