+38 (099) 730 95 88   вул.Ребета,8а м.Івано-Франківськ
Поділитися на facebook
Поділитися на pinterest
Поділитися на twitter

Цегляна стіна з декоративної штукатурки своїми руками

Цегла завжди була і залишається витребуваним матеріалом в нашій країні. Використовується вона не тільки для будівництва зовнішніх стін. Сучасні дизайнери часто застосовують її для внутрішнього декорування приміщень. Однак, це застосування не завжди доцільно в конкретних умовах, тоді її замінюють імітацією, тобто декорують стіни під цеглу декоративною штукатуркою.

цегляна стіна декоративна штукатурка

Такий підхід до оформлення інтер’єру користується заслуженим попитом у замовників: приміщення набувають індивідуальність завдяки широкій колірній гамі, різноманіттю форм і способів оформлення стін під цеглу.


Цегляна стіна в інтер’єрі – це модно і дуже стильно

Вибираючи матеріал для внутрішньої обробки стін в житловому приміщенні, доводиться враховувати естетичність матеріалів, вартість, екологічність. В цьому плані штукатурка під цеглу своїми руками – оптимальний варіант.

Цегляна стіна в інтер'єрі 1
цегляна стіна

Штукатурка під цеглу створить видимість цегляної стіни. За допомогою декоративної штукатурки можна зробити своїми руками таку стіну, а виглядати буде стильно і дорого.

Цегла з штукатурки.

Цегляна стіна в інтер'єрі 2

Все дуже просто – шви на підготовленій і очищеної стіні намічаємо смужками скотчу. Зверху наносимо декоративну штукатурку. Коли суміш злегка підсохне, скотч прибираємо. Після затвердіння поверхню можна обробити наждачним папером і пофарбувати в будь-який колір – тон краще наносити не пензликом, а губкою, підкреслюючи матову і нерівну текстуру стіни.

Відгуків поки немає. Напишіть свої враження у Формі нижче. Будь першим, хто напише їх.