Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
Докладніше: https://visartdecor.com.ua/polityka-konfidentsiinosti/

 

Користувача угода

Реквізити компанії:

VisArtDecor

 

Юридична адреса / Поштова адреса:

76000, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Ребета,8а

 

УГОДА ПРО УМОВИ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

visartdecor.com.ua– це сайт, розташований за адресою https://visartdecor.com.ua/ (далі – Сайт), який створений та діє з метою реалізації (продажу) компанією VisArt Decor покупцям (фізичним особам) товарів, наданих на сайті, і що перебувають у власності  до моменту їх реалізації покупцям.

 

VisArt Decor є юридичною особою, зареєстрованою відповідно до чинного законодавства України, і що здійснює продаж товарів через власний магазин та  дистанційним способом за допомогою Інтернет-магазину на Сайті https://visartdecor.com.ua/.

 

Інтернет-магазин дозволяє користувачам знайти повний опис товару для цілей об’єктивної оцінки, вибору і придбання певного товару.

 

Справжнє Угода регулює відносини між VisArt Decor, що є правовласником Сайту в мережі Інтернет, і будь-яким покупцем товарів, розміщених на Сайті.

 

Основні поняття

 

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання Товарів, обраних на сайті і наявних у Продавця, а також на їх доставку за вказаною Покупцем адресою на умовах, зазначених на Сайті.

 

Інтернет-магазин – інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://visartdecor.com.ua/

 

Відвідувач Сайту – особа, що відкрила сторінку Сайту.

 

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди і який бажає розмістити Замовлення в Інтернет-магазині https://visartdecor.com.ua/

 

Покупець – користувач, що розмістив Замовлення в Інтернет-магазині SPORTPLUSMODA.RU на придбання Товару, зазначеного на сайті.

 

Продавець – VisArt Decor місце знаходження: 76000, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Ребета,8а, що здійснює продаж Товарів, представлених на Сайті, за допомогою дистанційної торгівлі.

 

Реєстрація Користувача на сайті – процес створення Користувачем власної немає облікового запису шляхом заповнення на Сайті спеціальних форм. Реєстрація на Сайті надає можливість зареєстрованому Користувачеві розміщувати Замовлення на придбання Товарів електронним способом за допомогою сервісів Сайту.

 

Сайт – Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою https://visartdecor.com.ua/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям. Сайт є Інтернет-магазином Продавця.

 

Товар – декоративні штукатурки, декоративні покриття, інструменти, аксесуари та інші товари з асортименту, представленого до продажу на Сайті Продавця.

 

Обліковий запис Користувача – це сукупність інформації про Користувача згідно з пропонованими Продавцем до заповнення полів на Сайті, яка дозволяє однозначно ідентифікувати Користувача в процесі використання ним Сайту. Рахунок самостійно створюється Користувачем шляхом надання відомостей про себе згідно з пропонованими до заповнення полів. Для отримання доступу до своєї облікового запису Користувач використовує повідомлені їм при реєстрації адресу електронної пошти (e-mail) і пароль.

 

  1. Загальні положення. Юридична інформація

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://visartdecor.com.ua/.

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами, правилами, політиками і угодами, викладеними на Сайті. У випадку незгоди з цими Угодою (далі по тексту також – Угода та / або Публічна оферта) Користувач може продовжити використовувати Сайт тільки в якості Відвідувача Сайту.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

1.4. Договір купівлі-продажу Товару.

 

Прийнявши відмову від відповідальності цієї Угоди, Користувач набуває можливість укласти Договір купівлі-продажу Товару (оформити Замовлення).

Користувач вивчає інформацію, розміщену на Сайті, і звертається з офертою про придбання Товару до Продавця

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Розетка може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Розетка не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

 

 

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor