Лак декоративний VARNISH DECOR (Gold/Silver)

Лак декоративний VARNISH DECOR (Gold/Silver) використовується для створення декоративного ефекту для фасадів та внутрішніх поверхнях з дерева, цегли, цементно-вапняних та гіпсових поверхнях.
✔️Замовити майстра, подивитись на взірці та придбати матеріал можна у Салон декору “VisArtDecor” за адресою: вул. Ребета,8а м.Івано-Франківськ

Очистити

Опис

Лак декоративний VARNISH DECOR (Gold/Silver) використовується для створення декоративного ефекту для фасадів та внутрішніх поверхнях з дерева, цегли, цементно-вапняних та гіпсових поверхнях.

Особливо рекомендується для фінішної обробки декоративних штукатурок і фарб.

Являє собою суміш спеціальної високоякісної водної дисперсії, акрилових смол з добавкою металізованих пігментів.

Володіє хорошими захисними властивостями.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

наноситься на суху декоративну штукатурку.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: перед використанням лак ретельно перемішати. наносити пензлем, валиком або розпилювачем в один- два шари.

Для зручності використання допускається розведення водою до 20%.

При необхідності зменшення перламутрового ефекту можна змішувати з VARNISH PROTECT SATIN або з фасадним лаком Д105.

ОЧИСТКА ІНСТРУМЕНТУ: інструмент після використання промити водою.

ВЛАСТИВОСТІ:  надає поверхні перламутровий блиск не містить органічних розчинників екологічно чистий

ОСОБЛИВОСТІ:  створює еластичне, міцне і водостіцке покриття має хорошу адгезію до різних типів поверхні стійкий до механічної дії стійкий до ультрафіолетового випромінювання, вологи та миючих засобів

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Клас: лакова емульсія

Структура: гладка

Ступінь блиску: шовковисто-глянцева

Пігмент: золотистий/сріблястий

Питома вага: 1,05кг/л

Час висихання: 4-5год.

Рекомендована робоча темп.: +10°С…+25°С

Розведення: водою до 20%

Розхід: 10-12 м²/л

Упаковка: 1л, 3л

Зберігання: в герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +30°С

Термін зберігання: 18 місяців від дати виготовлення

Додаткова інформація

Об'єм

1л., 3л.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Лак декоративний VARNISH DECOR (Gold/Silver)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor