Velaturo Vintage – Фінішне покриття

Velaturo Vintage-Фінішне захисно-декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, на основі акрил-силоксанових полімерів з додаванням допоміжних субстанцій

Очистити

Опис

Velaturo Vintage – Фінішне захисно-декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, на основі акрил-силоксанових полімерів з додаванням допоміжних субстанцій

VINTAGE являє собою декоративну напівпрозору акрил-силоксановую воскову емульсію на водній основі для внутрішніх та зовнішніх робіт. Продукт володіє високою паропроникністю, водовідштовхувальним здатністю і відмінною стійкістю до шкідливих факторів навколишнього середовища. VINTAGE чудово підходить для захисту та декорування фасадів будівель, що представляють собою історичну архітектурну цінність, а також для фасадів нових будівель. Також рекомендується для реставраційних робіт. Велатура дає Вам унікальну можливість домогтися ефекту “патини”. Рекомендується для застосування у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як підвали, криті басейни і т. п.

Відмінні властивості:
Має гарний показник паропроникності
Має відмінні водовідштовхувальні властивості
Оберігає від негативних атмосферних впливів
Колерується універсальними барвниками в пастельні тони
Володіє високою зміцнює здатність
Володіє хорошою адгезією
Не містить органічних розчинників
Технічні характеристики:
Застосування: фасади і внутрішні інтер’єри
Блиск: матовий
Питома вага: 1,0 кг/л
Час висихання: 2-3 ч.
Робочий час: 20-30 хвилин
Фасування: 1л, 5л, 10л
Зберігання: 18 місяців при t від 5 С до 30 С
Витрата:
10-12 м. кв/л
Технологія нанесення:
Оброблювана поверхня повинна бути очищена від бруду, пилу і повністю висушена.

Додаткова обробка ґрунтами не потрібно. Перед застосуванням матеріал слід ретельно перемішати. При необхідності додати до 10% води. Колерується універсальними барвниками або по комп’ютерній системі колеровки для додання ефекту «легкої патини». Наносити на підготовлену поверхню пензлем, валиком, малярським рукавичкою або губкою у відповідності з бажаним ефектом. Інструменти одразу після використання промити водою.

Додаткова інформація

Об'єм

1л., 5л.

Виробник

ТМ «ЭльфDecor»

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Velaturo Vintage – Фінішне покриття”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

verified visa

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє в Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб власник картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином.

Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, що беруть участь в програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє використовувати персональний пароль для підтвердження вашої особи і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи велику впевненість в здійснюваних Вами діях.

До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в Ваш банк.

mastercard secure code

MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести даний секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком даного коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником карти. Якщо ввести неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі.

 

Декоративні штукатурки

Ми працюємо

Vis Ard Decor